آشنایی با نرم افزار paint shop pro

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان هانرم افزار-کامپیوتر-paintshop proxs

آیا تا کنون با هیچ برنامه گرافیکی مانند فتوشاپ کار کرده اید و یا اینکه دوست دارید کار کنید ؟ در این مطلب سعی شده شما را با نرم افزاری متفاوت در دنیای کار های گرافیکی آشنا کنیم . اگر تا به حال با نرم افزار فتوشاپ  کار کرده باشید متوجه می شوید که چه قدرت قوی در روتوش و تعمیر تصاویر دارد و کار با آن حتی برای افراد مبتدی که آن را بلد نیستند نیز بسیار راحت است اما مشکلاتی نیز دارد که یکی از عمده مشکلات آن عوض شدن کیفیت تصاویر های وارد شده به آن می باشد به عبارتی اگر شما توسط دوربین عکاسی عکسی را گرفته باشید و وارد آن کنید آن کیفیت اصلی که در دوربین داشت را دیگر نخواهد داشت و این برای کاربران بسیار ناخوشایند است .

تمام مشکلاتی که قبلا داشتید را فراموش کنید نرم افزار جدید که امروزه می تواند یکسان با فتوشاپ در نظر گرفت را می توانید استفاده کنید .

corel_paint_shop_pro_کامپیوتر-نرم افزار

Paint shopنرم افزاری که توسط شرکت کورل و جز مجموعه نرم افزارهای خوب آن شرکت می باشد و اگر با کورل درا کار کرده باشید از کیفیت این نرم افزار نیز اگاهی دارید .

نرم افزار پینت شاپ دقیقا مانند فتوشاپ کار می کند با این تفاوت که این نرم افزار بر روی عکس های ورودی از دستگاه های دیگر مانند پویشگر یا دوربین عملکرد بهتری را نسبت به فتوشاپ ارائه می دهد و از نظر کیفیت نیز آنها را مانند همان قبل نگه می دارد و اگر با اصطلاح plug in آشنایی داشته باشید این عمل در این نرم افزار خیلی بهتر از فتوشاپ انجام می گیرد و همچنین در این نرم افزار ترکیب تصاویر و روتوش کردن آنها بسیار قابل توجه است به دلیل امکاناتی که در این نرم افزار قرار گرفته است این نرم افزار از حرفه ایی ترین نرم افزارها در زمینه گرافیکی می باشد و قابل توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
سیب طلایی همراه با الماس

 نرم افزار-کامپیوتر

 

امتیاز به این نوشته

‫4 نظر ارسال شده در “آشنایی با نرم افزار paint shop pro

  1. amin300 :

    به جمع ما بپیوندین و در صفحه ی هرچه دل تنگت می‌خواهد بگو بیایید و هرچه دل تنگتان می‌خواهد بگویید و با دوستان خود حرف بزنید.

  2. نشریه اینترنتی نوجوانها :

    کاربر گرامی
    متاسفانه به علت حجم بالای فایل امکان قرار دادن برای دانلود در این سایت وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *