آموزش ساخت لانه برای پرندگان

لانه پرندگان
t آموزش ساخت لانه برای پرندگان

ساخت کاردستی لانه پرنده با وسایل دور ریختنی

کاردستی های زیادی را می توان با وسایل دور ریختنی ساخت.اما تا بحال به ساخت لانه گنجشک یا ساخت لانه پرنده فکر کرده اید؟درست کردن لانه پرنده بسیار آسان است. با وسایل زیادی می توان ساخت لونه پرنده را امتحان کرد. مثل بطری!!!
با ساخت لانه پرندگان با وسایل دور ریختنی برای گنجشک ها و بلبل ها  و حضورشان را به حیاط ، باغ و فضای زندگیتان هدیه دهید . در ادامه مطلب روش بسیار ساده ی ساخت لانه پرنده با بطری نوشابه را مشاهده کنید .

برای ساخت لانه پرنده با بطری، یک بطری دورریختنی نوشابه یا آب معدنی را بردارید .یک برش دایره ای روی بدنه ی بطری ایجاد کنید تا این دایره محل ورود و خروج پرنده به داخل لانه اش باشد .

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

لانه پرندگان

 تزئین لانه پرنده با بطری

بعد از ساخت لانه گنجشک با بطری ، با یک تکه ابر بطری خالی را با رنگ پلاستیک رنگ آمیزی کنید . اکنون روی یک تکه طلق عکسی از پنجره اتاق را نقاشی کنید و با کاتر قطعات آن را بیرون آورده و روی بطری گذاشته و به رنگ سفید رنگ آمیزی کنید .

لانه پرندگان

 سوراخ در درب بطری ایجاد کنید ویک تکه سیم مفتول رامانند عکس از آن رد کنید و محکم کنید تا بتوانید لانه را آویزان کنید .

ساخت لانه پرنده با شاخه درخت

کاردستی لانه پرنده شما حاضر شد اکنون داخل لانه ی پرنده را از پوشال و شاخه های ریز درخت پر کنید وبه شاخه درخت آویزان کنید .و منتظر لانه گزینی یک پرنده داخل آن و تخم گذاریش باشید . بهتر است بطری را جایی قرار دهید که با باد زیاد تکان نخورد .ساخت لانه برای گنجشک را مخصوصا در فصول سرد سال فراموش نکنید.درست کردن لانه گنجشک،ساخت لانه بلبل یا درکل ساخت لانه برای پرنده از شما هزینه و زمان زیادی نمی برد اما نتیجه کار بسیار دلنشین است.پس این کاردستی لانه پرنده با بطری را درست کنید و صدای زیبای پرندگان را به خانه تان دعوت کنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی بلورهای ابر و بادی

لانه پرندگان

رقیه مستقیم

مشاهده پرندگان و لانه پرنده

تصاویر زیبا از مهر مادری در پرندگان

t آموزش ساخت لانه برای پرندگان
5/5 - (1 امتیاز)

‫4 نظر ارسال شده در “آموزش ساخت لانه برای پرندگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *