آنتی ویروس نورتون

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

 

norton.nojavanha (1)

هر گاه یک سیستم با استفاده از بد افزار ها یا ویروس ها آلوده شد باید برای مبارزه با آن ها یک آنتی ویروس مناسب در نظر بگیرید که  بتواند تمام این ویروس  ها را از بین ببرد و همچنین آسیب های وارد شده به سیستم را نیز درست کند که تا به حال چندین نوع از نرم افزار هایی که این کار را انجام می دهند تولید شده است .

یک آنتی ویروس خوب باید دارای خصوصیات زیر باشد :

1-     باید بتواند از ورود هر گونه ویروس به سیستم جلوگیری کند .

2-     باید بتواند سیستم را قبل از لود کامل چک کند .

3-     باید با استفاده از MANAGE سیستم عیب های وارد شده به سیستم را تعمیر کند.

4-     باید به روز کردن آن کار آسانی باشد و همچنین بتوانیم آن را تا زمانی طولانی نگهداری کنیم.

5-     در ایران به دلیل نداشتن منابع کافی  بهتر است که این نرم افزار رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد .

یکی از این آنتی ویروس ها که من می شناسم و دارای تقریبا تمام این خصوصیات است آنتی ویروس  نورتون می باشد که می تواند بسیار مفید باشد. این نرم افزار از اولین آنتی ویروس هایی است که به بازار عرضه شد و توانست توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند زیرا می تواند به راحتی از ورود ویروس ها جلوگیری کند و از طرفی نیز به راحتی به روز رسانی  می شود  و نیاز به پرداخت هزینه ای برای آن نیست  چون تا قبل از این در بسیاری از  آنتی ویروس ها ، باید برای آپدیت کردن یک نرم افزار هزینه پرداخت می شد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ربات فعال یا نجات دهنده

norton.nojavanha (3)

 

norton.nojavanha (4)

 

 

 

همچنین بعضی از ویروس ها وقتی وارد سیستم می شوند باعث می شوند تنظیمات اصلی سیستم به هم بریزد و همچنین اگر ویروس را از آن پاک کنیم  باز هم تنظیمات سیستم به حالت معمولی بر نمی گردد و برخی از آنتی ویروس ها نیز نمی توانند این کار را انجام دهند اما آنتی ویروس نورتون پس از پاک سازی سیستم تمام مشکلاتی را که در سیستم به وجود آمده است ، به حالت اولیه خود بر می گرداند . پس می توان نتیجه گرفت که این آنتی ویروس یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود در بازار است .

‫1 نظر ارسال شده در “آنتی ویروس نورتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *