کاردستی آویزهای جشن با بطری خالی

آویزهای جشن

آویزهای جشن با بطری خالی  نوشابه نیز می توان ساخت . با این کار شما هم کاردستی ساخته اید وهم زباله های پلاستیکی را بازیاقفت کرده اید .

وسایل لازم آویزهای جشن

بطری خالی نوشابه

قیچی

ماژیک رنگی

چسب یا منگنه

شیوه ساخت آویزهای جشن با بطری خالی

ابتدا بطری را شسته و کاملا خشک کنید. سپس به وسیله ی قیچی قسمت بالای بطری را جدا کرده و قسمت بدنه ی آن را به قسمت های یک سانتی تقسیم کنید. به وسیله ی قیچی آن ها را جدا می کنیم.

روی قسمت های جدا شده را با ماژیک های رنگی شکل قلب یا هر شکل دیگری که مایل بودید نقاشی کنید. بهتر است نقاشی یا کلمات نوشته شده داخل حلقه ها باشد؛ تا بهتر بتوانید آن ها را رسم کنید.

برای انجام این مرحله به دو شیوه می توانید عمل کنید.

یک گوشه ازحلقه را بین دو انگشت سبابه و شصت قرار داده و فشار دهید؛ تا یک زاویه برای حلقه ایجاد شود. سپس قسمت مقابل این زاویه را از بالا به داخل حلقه فرو کرده تا وسط حلقه هم زاویه دار شود وقتی آن را رها کنید خواهید دید یک قلب بر روی حلقه ی آویز شما درست شده است. تمام حلقه ها را به همین ترتیب در اندازه های کوچک و بزرگ درست کنید.

می توانید حلقه ها را به صورت دایره در بین قلب ها استفاده کنید.

lsd[vh

در پایان کار به وسیله ی نخ و سوزن نخ را از وسط زاویه ی قلب ها یا دایره ها رد کنید تا آویز شما کامل شود. این آویز ها را هم می توانید به دو میله وصل کنید و آن را به سقف آویزان کنید یا به صورت تکی به قسمت های مختلف سقف آویزان کرده و در مراسم جشن از زیبایی کاردستیتان یعنی آویزهای جشن با بطری خالی لذت ببرید.

آویزهای جشن (4)

آویزهای جشن (1)

آویزهای جشن (3)

آویزهای جشن (2)

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
همه بایدها و نبایدهایی که لازم است درباره چادر مسافرتی بدانیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *