آکواریوم یخی

اکواریوم

این روز ها مردم از هدایای معمولی که به همدیگر می دهند خسته شده اند و دنبال هدیه ای می گردند که  هدیه گیرنده را حسابی غافلگیر کند . شاید همین دلیل باعث شده که عده ای به فکر ساختن آکواریوم یخی بیافتند .

این اکواریوم هاکه درنمایشگاه محصولات دریایی به نمایش در امده است بیش از 300 نوع موجودات دریایی که در آیها ی ژاپن یافت می شوند در معرض نمایش قرار گرفته است .در این قالب های یخی انواع حیوانات دریایی منجمد شده اند و می توان زیبایی های زیر دریا را از نزدیک تماشا کرد البته هدیه گیرنده هم باید همیشه حواسش جمع باشدکه این یخ های فریبنده را از حرارت دور نگهدارد تا از بین نروند. این نمایشگاه در سرمای منفی 20 درجه راه اندزی شده است تا قالب آکواریوم یخی آب نشوند و بازدید کنندگان نیز باید با لباسهای گرم برای تماشای این موجودات زیبا بروند .

آکواریوم یخی
آکواریوم یخی
آکواریوم یخی
آکواریوم یخی

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اگر حیوانات مکعب بودند!

‫5 نظر ارسال شده در “آکواریوم یخی

  1. احمدرضا :

    اطمینان کامل دارید که این ها همه ماهی هستن.آخه تو تصویر اول یخ بالای ماهی درازه یه عنکبوت هستش!اگه واقعا ماهی عنکبوتی وجود داره خب من اشتباه می کنم!

  2. asalii :

    اونوقت ب این کارشون افتخار هم میکنن ؟

    ی درصد فکر کنین یکی شما رو بزاره تو ی تشت پر از اب و اون اب رو بزاره تو فیریزر تا یخ بزنه.بعد ماهی ها هم چون از دادن هدیه های تکراری ب هم خسته شدن بیان شما رو بخرن و تا اخر عمر توی یخ و توی فیریزر نگه دارند تا از زیبایی شما لذت ببرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *