,

این روز ها مردم از هدایای معمولی که به همدیگر می دهند خسته شده اند و دنبال هدیه ای می گردند که  هدیه گیرنده را حسابی غافلگیر کند . شاید همین دلیل باعث شده که عده ای به فکر ساختن آکواریوم یخی بیافتند .

این اکواریوم هاکه درنمایشگاه محصولات دریایی به نمایش در امده است بیش از ۳۰۰ نوع موجودات دریایی که در آیها ی ژاپن یافت می شوند در معرض نمایش قرار گرفته است .در این قالب های یخی انواع حیوانات دریایی منجمد شده اند و می توان زیبایی های زیر دریا را از نزدیک تماشا کرد البته هدیه گیرنده هم باید همیشه حواسش جمع باشدکه این یخ های فریبنده را از حرارت دور نگهدارد تا از بین نروند. این نمایشگاه در سرمای منفی ۲۰ درجه راه اندزی شده است تا قالب آکواریوم یخی آب نشوند و بازدید کنندگان نیز باید با لباسهای گرم برای تماشای این موجودات زیبا بروند .

آکواریوم یخی
آکواریوم یخی
آکواریوم یخی
آکواریوم یخی
برچسب ها:
5 دیدگاه تاکنون ثبت شده
 1. اناهیتا 6 سال قبل

  اق احمد رضا اون خرچنگه !

 2. احمدرضا 6 سال قبل

  مندرباره ی همین فکر کردم.من اشتباه کردم.

 3. احمدرضا 6 سال قبل

  اطمینان کامل دارید که این ها همه ماهی هستن.آخه تو تصویر اول یخ بالای ماهی درازه یه عنکبوت هستش!اگه واقعا ماهی عنکبوتی وجود داره خب من اشتباه می کنم!

 4. asalii 6 سال قبل

  اونوقت ب این کارشون افتخار هم میکنن ؟

  ی درصد فکر کنین یکی شما رو بزاره تو ی تشت پر از اب و اون اب رو بزاره تو فیریزر تا یخ بزنه.بعد ماهی ها هم چون از دادن هدیه های تکراری ب هم خسته شدن بیان شما رو بخرن و تا اخر عمر توی یخ و توی فیریزر نگه دارند تا از زیبایی شما لذت ببرند

 5. سها ساربانها 6 سال قبل

  بسیار دیدنی و جالب بود

  واقا ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید