, ,
,

وزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه درسی ملی از سال آینده در آموزش و پرورش اجرا می‌شود . Untitled

وی از تصویب برنامه درسی ملی در راستای اجرای برنامه‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خبر داد و اضافه کرد: این برنامه درسی ملی، نقشه راه کتاب‌های درسی است که با محوریت ایمان، اخلاق، عمل، تفکر تصویب شده و کتب درسی بر اساس این برنامه نوشته می‌شوند که از سال آینده اجرا می‌شود .

حاجی‌بابایی در ادامه به برخی از برنامه‌های فرهنگی آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: با تلاش‌های صورت گرفته، پنج میلیون نفر در سال جاری در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند . 

وی سال گذشته را به علت آغاز اجرای طرح سند بنیادین از سخت‌ترین سال‌های آموزش و پرورش دانست و افزود: باید برای اجرای این سند زیرساخت‌ها را به گونه‌ای ایجاد می کردیم که کمترین مشکلات را داشته باشیم .

وزیر آموزش و پرورش به شکل‌گیری شخصیت دانش‌اموزان در مقطع دبستان اشاره و تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای این مهم صورت می‌گرفت و ما نیز همه توان خود را برای اجرای این اهداف به کار گرفتیم .

وی با تاکید بر لزوم داشتن نگاه اسلامی در اجرای برنامه‌ها در مقطع ابتدائی، گفت: آموزش و پرورش مهمترین جایی است که نیروی انسانی در آنجا تربیت می‌شود و باید به خوبی مورد توجه قرار بگیرد . 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید