ابتکاری برای تماشای بهتر فیلم های موبایل


تماشا موبایل
این روزها بسیاری از تلفن های هوشمندی که در بازار وجود دارند توانایی پخش فیلم های با کیفیت را نیز دارند و این باعث شده است تا افراد زیادی از تلفن هایشان برای دیدن فیلم استفاده کنند.

تماشای فیلم آن هم به وسیله تلفن همراه مشکلات خاص خودش را به همراه دارد چرا که شارژ موبایل و از همه مهمتر صفحه نمایش کوچک آن باعث می شود تا فیلم آن چنان که باید لذت بخش نباشد.

تماشا موبایلاین مشکل البته باعث شده است تا طراحان به فکر ایجاد دستگاهی باشند که بتوان با آن بهتر با گوشی فیلم تماشا کرد. ” Tristan Dalay” طراحی است که بالاخره یک دستگاه برای رفع این مشکل ایجاد کرده است.

البته این دستگاه همچنان بدون نام باقی مانده است ولی از ان به عنوان بزرگ کننده تصویر یاد می شود. این دستگاه مانند یک کلاه روی صفحه نمایش گوشی قرار میگیرد و صفحه آن را بزرگ نمایی می کند و سپس روی صفحه شفاف دیگری به نمایش در می آورد.

تماشا موبایلاین دستگاه همچنین کیفیت تصویر را کم نخواهد کرد و الته زاویه دید بسیار مناسبی نیز دارد به نوعی که از هر زاویه می توانید فیلم را تماشا کنید.

این دستگاه ابتدا مخصوص تلفن های هوشمند اپل طراحی شده است اما گفته می شود تا چند ماه آینده مدل های جدیدتری که قابلیت استفاده روی هر تلفنی را دارند وارد بازار خواهند شد.

تماشا موبایل

                                                                                                                            منبع : مشرق نیوز

 

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نرم افزار 3D Max

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *