, ,
,


roshd-nojavanhaبه گزارش خبرگزاری برنا، در این مراسم علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش و همچنین حجت‌الاسلام دکتر محی‌الدین بهرام محمدیان به سخنرانی خواهند پرداخت.

از دیگر برنامه‌های این مراسم، تقدیر از بهرام عظیمی، انیمیشن‌ساز مشهور کشورمان خواهد بود. در ادامه این مراسم از برگزیدگان جشنواره چهل و چهارم در بخش‌های مختلف جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

چهل و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه برگزار ‌شد و فیلم‌هایی از کشورهای آلمان، اسپانیا، استونی، انگلستان، ایتالیا، ایرلند، بلژیک، روسیه، سوئیس، فرانسه، کانادا، گوادالوپ، مارتینیک و هلند نیز در این رخداد آموزش و علمی حضور داشتند.

در مجموع یک‌هزار و ۱۹۷ فیلم از ۴۰ کشور به دبیرخانه جشنواره رسید که از این میان ۲۱ اثر مربوط به هنرمندان خارجی و ۹۸۰ اثر نیز از آن هنرمندان و فیلمسازان ایرانی است.

در دبیرخانه جشنواره کار داوری آثار از ابتدای شهریور ماه با حضور گروهی از کارشناسان حوزه تعلیم و تربیت و فرهنگ و هنر آغاز شده و در نهایت ۲۰۹ اثر برای نمایش به بخش مسابقه راه یافت.

اکران فیلم‌ها از روز شنبه – ۲۴ آبان – آغاز و فیلم‌های منتخب در سه سالن سینما فلسطین، ۲۰۰ آموزشگاه در مناطق نوزده گانه شهر تهران، ۲۰ کانون فرهنگی تربیتی، ۱۷ پردیس دانشگاه فرهنگیان، ۲۰ مرکز به‌طور همزمان در استان گیلان و در سواحل مکران (جاسک، کنارک و چابهار) به نمایش در آمد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید