ادوب بریدج(adobe Bridge )

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

Adobe Bridge CS3 dirty

اولین سوالی که از شما می پرسم این است که آیا تا به حال با فتوشاپ کار کرده اید یا خیر ؟

اگر جواب شما دوستان بله باشد خوب کار بسیار راحت شد .همانطور که شما می دانید کار فتوشاپ کار با عکس ها می باشد به عبارتی بهتر تمامی کارهایی که می توانید روی یک عکس را انجام دهید در این نرم افزار قابل انجام است  و لی عیب هایی نیز در این نرم افزار وجود دارد. از جمله می توان به کارایی کم این نرم افزار بر روی عکسهایی با کیفیت بد اشاره کرد .

همچنین عکسهایی را که از طریق اینترنت و یا عکسهایی را که از طریق دوربین وارد فتوشاپ می شود نمی تواند به خوبی تصحیح کند  به همین دلیل نرم افزار جانبی همراه با فتوشاپ به نام: ” بریدج ” ارائه شد که کارایی فتوشاپ را ندارد اما برای بسیاری از کارهایی که شاید توسط فتوشاپ به خوبی انجام نشود بسیار مفید است.

Adobe-Bridge-icon

این نرم افزار بدین صورت عمل می کند که یک سری فایل را از روی عکسهای دریافتی آماده می کند به عبارتی این نرم افزار مانند یک مرورگر عمل می کند که عکسهایی را که جستجو می کنید به صورت دسته ای قرار می دهد برای کسانی که با فتوشاپ کار کرده اند می دانند که فایلهای عکسی در صفحاتی جداگانه باز می شود اما این نرم افزار این امکان را دارد که این عمل را با استفاده از فایلهای دسته ای که به وجود می آورد انجام دهد .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
سایت اختصاصی من (قسمت سوم)

این نرم افزار مانند فتوشاپ نیست که بتواند کارهایی از قبیل روتوش تصاویر یا ترکیب آنها را انجام دهد ولی بیشتر در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که بخواهیم تصاویر را دسته بندی کنیم . بدین صورت که عکسها را دسته بندی کرده و در فایلهای مجزا برای فتوشاپ ارسال می کند.

bridge-kb-2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *