ارزان ترین فیلم جهان به زودی کلید می‌خورد

t ارزان ترین فیلم جهان به زودی کلید می‌خورد

برادران زارع که تاکنون به صورت مشترک بیش از 12 فیلم کوتاه داستانی و مستند و تجربی را ساخته‌اند؛ در حال حاضر مشغول پیش‌تولید نخستین فیلم بلند خود هستند.

به گزارش روابط عمومی پروژه، «سگدونی» به کارگردانی مشترک فرزان و علیرضا زارع، نخستین فیلمی خواهد بود که تنها با 5 دلار ساخته می‌شود. ساخت اولین فیلم ارزان قیمت تاریخ سینما، به عنوان بدعت‌گذاری چنین فیلم‌هایی در دنیای فیلمسازی رایج دنیا رقم خواهد خورد.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

این فیلم که با متدهای نوینی در فیلم سازی طراحی شده، به شکل سکانس پلان ساخته خواهد شد. از ویژگی این سبک فیلمسازی، علاوه بر کم‌هزینه بودن، استفاده از بازیگر حرفه‌ای با چهره ناآشنا برای مخاطب، نگارش فیلمنامه براساس لوکیشینی محدود که براساس دیدگاه فیلمساز طراحی شده و عوامل تولید محدود است.

در اولین تجربه سینمایی این دو کارگردان جوان علیرضا زارع نویسنده فیلمنامه و فرزان زارع تهیه‌کننده خواهند بود؛ دیگر عوامل فیلم شامل محمد یاسین‌اردهی بازیگر و سجاد سپهری‌شکیب فیلمبردار هستند.

در خلاصه داستان فیلم «سگدونی»، که اولین اپیزود از یک مجموعه بلند پنج قسمتی با همین ویژگی‌هاست، آمده: بوکسوری که در مبارزات شرط‌بندی شرکت می‌کند آخرین حریف خود را کشته است.

t ارزان ترین فیلم جهان به زودی کلید می‌خورد
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
داستان های شاهنامه؛ شاه شدن اولاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *