, ,
,

عکاس کالیفرنیایی شخصیت های اسباب بازی از داستان اسباب بازی، جنگ ستارگان و … را در موقعیت های سورئال قرار می دهد و آن ها را وارد دنیای واقعی می کند.

فکر اینکه این تصاویر با فتوشاپ خلق شده باشند را از ذهنتان بیرون کنید، بلکه صحنه سازی های کاملا واقعی هستند که از آن ها عکاسی شده است. سه عنصر در همه عکس های او وجود دارند: داستان، احساس و افکت. همه عناصر در عکس های وو در زمان واقعی گرفته شده اند از جمله پاشیدن مایع، خمیردندان یا صحنه های دودی. او برای گرفتن هر عکس از آماده سازی صحنه تا عکاسی و ویرایش، دو تا شش ساعت زمان می گذارد و برای برخی از آن ها زحمت و صبر زیادی به خرج می دهد. برای وو، چالش برانگیزترین عکس ها آن هایی هستند که حالاتی از پاشش مایع دارند و برای این کار از آب، قهوه و شیر استفاده می کند و شما واقعا با دیدن عکس نمی فهمید چه اتفاقی دارد می افتد.

او می گوید: «همه ما در کودکی با اسباب بازی ها بازی می کنیم اما وقتی بزرگ شدیم آن ها را فراموش می کنیم و به سمت علایق دیگرمان می رویم. اما باخوردهایی که از مردم بعد از دیدن عکس هایم در اینستاگرام می گیرم واقعا مثبت است. حتی جدی ترین و سرسخت ترین بزرگسالان هم از دیدن آن ها لبخند می زنند و می خندند. بیشتر آن ها هرگز عکاسی خلاق از اسباب بازی را قبلا ندیده اند. آن ها بیشتر با اسباب بازی در کاتالوگ ها و تبلیغات فروشگاه ها آشنا هستند و جای دیگری زنده شدن اسباب بازی ها را ندیده اند.»

اسباب بازی ها در دنیای واقعی (7)

اسباب بازی ها در دنیای واقعی (1) اسباب بازی ها در دنیای واقعی (2) اسباب بازی ها در دنیای واقعی (3) اسباب بازی ها در دنیای واقعی (4) اسباب بازی ها در دنیای واقعی (5) اسباب بازی ها در دنیای واقعی (6)

اسباب بازی ها در دنیای واقعی (8) اسباب بازی ها در دنیای واقعی (9)

barcroft.tv

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید