مجسمه ای برای نشان دادن اعتیاد به فضای مجازی

اعتیاد به فضای مجازی

همه ما روزانه ساعت ها وقتمان را صرف مطالبی می کنیم که در فضای مجازی منتشر می شود. در حالی که منتشرکنندگان این مطالب را نمی شناسیم و اکثر این مطلب ها نیز خواندن و یا نخواندنشان فرقی به حال ما نمی کند. این همه وقت صرف کردن برای تلفن همراه ما را از حرف زدن و ارتباط با نزدیکانمان باز می دارد. حتی دیگر در پارک، مترو، تاکسی و اتوبوس نیز مانند گذشته ها با افراد دیگر ارتباط برقرار نمی کنیم. اعتیاد به فضای مجازی مشکلی مربوط به این سالهاست که  توجه هنرمندان مدرن را به خود  جلب کرده است.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

دو هنرمند بریتانیایی در واکنش به این مشکل مدرن تصمیم به ساخت مجسمه ای گرفته اند که آن را در جشنواره نور در آمستردام ارایه نمایند. این جشنواره که از سال 2012 برگزار می شود میزبان هزاران نفر است که در فصل زمستان به دیدار این جشنواره می آیند.

هنرمندان بسیاری نیز به ارایه آثارشان می پردازند. این هنرمند از این که می بینند که دیگر بسیاری از افراد به جای دوچرخه سواری بر روی نیمکت های پارک می نشینند و با گوشی خود سرگرم می شوند و یا همه در فضاهای عمومی به جای ارتباط با دیگران مشغول گوشی ها هستند. به فکر ساخت این مجسمه های سفید افتاده اند که صورتشان با نور موبایل روشن شده است. شاید دیگران نیز به مشکل اعتیاد به فضای مجازی فکر کنند و راهی برای آن بیاندیشند.

 

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (7)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (8)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (6)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (2)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (10)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (9)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (4)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (1)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (5)

اعتیاد به تلفن همراه.سایت نوجوان ها (11)

 

 

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
رقاص اسپانیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *