, ,
,

هنرمندان، بازیگران و افراد مشهور جامعه همواره تاثیر زیادی بر روی فرهنگ و رفتارهای اجتماعی جامعه داشته و دارند و از آن ها توقع می رود از این تاثیر و نقش خود در جهت مثبت و فرهنگ سازی استفاده کنند.

 این روزها شاهد آن هستیم که بعضی از هنرمندان با توجه به توانایی و پتانسیل خود به نوعی در این راه قدمی بر می دارند و هر کدام در حیطه ای سعی در ترویج رفتار و فرهنگ های درست در جامعه دارند.

در روزهای گذشته خبرهای زیادی از اقدامات ارزشمند و مثبت هنرمندان مثل راه اندازی کمپین حمایت از محیط زیست مجازی توسط امین زندگانی و یا هشتگ #لطفا_توهین_نکنید توسط علیرام نورایی منتشر شد.

نصرالله رادش بازیگر نقش های طنز سینما و تلویزیون در اقدامی قابل تحسین به حمایت از کارهای هنری و دستی مردم در صفحه شخصی خود پرداخته است.

رادش در توضیحات صفحه شخصی اش نوشته است: “سلام. اگه کاره دستی ای انجام میدین که فکر میکنین به حمایته بنده نیازمندین، در دایرکت بذارین. نیتم کمک به عزیزانیه که درآمدشون از فروشه کاراشون ناچیزه…..”

اینستاگرام (1)

رادش با معرفی افراد و توانایی ها و کارهای آن ها سعی در کمک و حمایت از آن ها دارد تا به نوعی از هنر ایرانی و در عین حال تولید ملی حمایت کند و به اقتصاد و کار مخاطبان کمک می کند.

اینستاگرام (2)شبا توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و تاثیرات فراوانی که در جامعه و علی الخصوص جوانان جامعه دارند نیاز به این گونه حرکات و کمپین ها برای فرهنگ سازی و الگوسازی و حمایت از تولیدات داخلی و … بیش از پیش حس می شود و امیدواریم هنرمندان و افراد مشهور جامعه نقش خود را در این مسیر به خوبی ایفا کنند.

فرهنگ نیوز

برچسب ها:
یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. علی معرف 5 سال قبل

    درود بر رادش که هنر دوست است و هنر پرور

    کاش باقی بازیگران ایرانی هم این گونه بودند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید