, ,
,

فیلم فجربه گزارش گروه فرهنگی ایرنا، بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان توسط بنیاد سینمایی فارابی و با همکاری شورای راهبری و سیاستگذاری سینمای کودک و نوجوان از ۱۰ تا ۱۵ مهرماه سال جاری برگزار می‏شود.

بر اساس گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره بین‏ المللی فیلم‏ های کودکان و نوجوانان؛ جشنواره امسال با هدف معرفی آثار برتر سینمای کودک و نوجوان در عرصه ملی و بین‏ المللی، جلب توجه سینماگران بطور عام به سینمای کودک و نوجوان، زمینه سازی حضور فعال کودکان و نوجوانان در عرصه تولید و توزیع و نیز رشد و رونق تولید و نمایش در سینمای کودک و نوجوان برگزار می‏شود.

براساس این فراخوان، جشنواره از دو بخش مسابقه شامل سینمای ایران و بین‏ الملل و بخش جنبی شامل مسابقه فیلمنامه نویسی و المپیاد فیلم سازی نوجوانان کشور، نمایش‏های ویژه، تشکیل شده است. در بخش مسابقه بین ‏الملل ۱۱ پروانه زرین و در بخش مسابقه سینمای ایران ۲۰ جایزه شامل ۱۹ پروانه زرین و یک پروانه سیمین از سوی هیات داوران به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

فیلم سازان و صاحبان آثار سینمایی کودک و نوجوان درصورت تمایل برای شرکت در این جشنواره می توانند طبق شرایط و مقررات، فیلم ها و سایر آثار سینمایی خود را به دبیرخانه تحویل یا ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند برای مشاهده مقررات و دریافت برگ درخواست شرکت در جشنواره به آدرس www.fcf.ir مراجعه کنند.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید