انتشار فراخوان بیست و نهمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان

فیلم فجربه گزارش گروه فرهنگی ایرنا، بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان توسط بنیاد سینمایی فارابی و با همکاری شورای راهبری و سیاستگذاری سینمای کودک و نوجوان از 10 تا 15 مهرماه سال جاری برگزار می‏شود.

بر اساس گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره بین‏ المللی فیلم‏ های کودکان و نوجوانان؛ جشنواره امسال با هدف معرفی آثار برتر سینمای کودک و نوجوان در عرصه ملی و بین‏ المللی، جلب توجه سینماگران بطور عام به سینمای کودک و نوجوان، زمینه سازی حضور فعال کودکان و نوجوانان در عرصه تولید و توزیع و نیز رشد و رونق تولید و نمایش در سینمای کودک و نوجوان برگزار می‏شود.

براساس این فراخوان، جشنواره از دو بخش مسابقه شامل سینمای ایران و بین‏ الملل و بخش جنبی شامل مسابقه فیلمنامه نویسی و المپیاد فیلم سازی نوجوانان کشور، نمایش‏های ویژه، تشکیل شده است. در بخش مسابقه بین ‏الملل 11 پروانه زرین و در بخش مسابقه سینمای ایران 20 جایزه شامل 19 پروانه زرین و یک پروانه سیمین از سوی هیات داوران به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

فیلم سازان و صاحبان آثار سینمایی کودک و نوجوان درصورت تمایل برای شرکت در این جشنواره می توانند طبق شرایط و مقررات، فیلم ها و سایر آثار سینمایی خود را به دبیرخانه تحویل یا ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند برای مشاهده مقررات و دریافت برگ درخواست شرکت در جشنواره به آدرس www.fcf.ir مراجعه کنند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
بازگشت جناب خان به خندوانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *