انشا درمورد فضا

انشا درمورد فضا

انشا درمورد فضا

انشا درمورد فضا برای نوجوان ها موضوعی بسیار جالب است. زیرا فضا و کیهان موضوعات بسیار جذابی هستند که همیشه مورد توجه و استعداد انسان‌ها بوده‌اند. فضا به معنای خلاء و بی‌ماده‌ای است، به همین علت زندگی در آن غیر ممکن است.
در این مطلب یک دید کلی برای نوشتن انشا درباره فضا و نکات مهم یک انشا با موضوع فضا در اختیار شما نوجوان‌های عزیز قرار می‌دهیم.

من فضا و تحقیق درباره آن را دوست دارم. کیهان، جهان بزرگی است که در فضا قرار دارد و اجسام مختلفی مانند سیارات، ستارگان، کهکشان‌ها و… دارد. برای همین من همیشه دوست دارم به فضا بروم تا این اجسام را از نزدیک ببینم.
در کیهان، ستاره‌ها خیلی مهم هستند که نور و گرمای آن‌ها از فاصله‌های بسیار دور همچنان مشاهده می‌شود.ماه و سیارات دیگری هم در سامانه شمسی ما وجود دارند که هر کدام اطلاعات و خاصیت‌های خود را دارند. کاش می‌توانستم به فضا بروم و زیبایی و نور ماه را از نزدیک ببینم.سیارات و سامانه‌های خورشیدی مجموعه‌ای از اجرام فضایی هستندکه دور خورشید در یک مدار مشترک می‌گردند.

انشا درباره فضا
خورشید به عنوان یک ستاره در مرکز این سامانه قرار دارد و هشت سیاره از جمله زمین، مریخ، ناهید، مشتری، زحل، اورانوس، نپتون و سیاره کوتوله پلوتو در این سامانه قرار دارند. چقدر دلم میخواهد خورشید را هم از نزدیک ببینم؛ اما از نور و گرمای زیاد آن می‌ترسم.

من کتاب های مربوط به فضا را همیشه مطالعه می‌کنم. همیشه دوست دارم درباره ماموریت‌های فضایی و اکتشافات جدید درباره فضا مطالعه کنم چون خیلی موضوع جذابی است و در این ماموریت‌ها همه سیاره‌ها، ماه‌ها، سیاره‌های کوتوله، کهکشان‌ها، سیاره‌های خارج از منظومه شمسی و غیره بررسی می‌شوند.
در این ماموریت‌ها، می‌توانیم جدیدترین اطلاعات درباره کهکشان‌ها و سیاره‌ها را متوجه شویم. برای همین همیشه دلم می‌خواهد حداقل یک بار هم که شده به فضا سفر کنم.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اثر گل خانه ای چیست و چطور زمین را تحت تاثیر خود قرار می دهد؟

انشا با موضوع فضا

افرادی که برای ماموریت‌های فضایی به فضا می‌روند، به اکتشافات جدیدی درباره مأموریت‌های مریخ، مأموریت‌های آتشفشانی و زمین‌ساختی، ماه، مأموریت‌های تلسکوپ فضایی هابل و جیمز وب، اجرام کوتوله و سیارات خارج از منظومه شمسی می‌رسند. کاش من هم می‌توانستم برای این ماموریت به فضا بروم.شگفتی‌های فضایی اتفاقات عجیب و غریبی هستند که در زمان‌های مختلف دیده می‌شوند. این اتفاق‌ها شامل مواردی همچون شهاب‌سنگ‌ها، ماهواره‌ها، ستارگان ناشناخته و اجرام ناهموار فضایی هستند که برای من خیلی جالب هستند و همیشه درباره آن‌ها تحقیق می‌کنم.

 

نتیجه گیری

یکی از بزرگ‌ترین آرزوها و هدف‌های من در زندگی این است که فضانورد شوم و به فضا بروم. من همیشه درباره فضا کتاب‌های زیادی می‌خوانم و به نظرم فضانوردی کار بسیار جالبی است. کاش من هم روزی بتوانم فضانورد شوم.

منبع

 

آشنایی با مهندسی هوافضا

امتیاز به این نوشته

آنچه دیگرانجست و جو کرده اند:

  • https://www nojavanha com/انشا-درمورد-فضا/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *