انواع مدل های بستن شال گردن حریر

t انواع مدل های بستن شال گردن حریر

شال گردن حریر، تزیین بسیار زیبایی برای پوشش نوجوان ها است. نوجوان های با سلیقه می توانند از آن در مجالس و میهمانی ها استفاده کنند.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

پارچه ی حریربه دلیل انعطاف پذیری و لطافت ،می تواند گزینه ی مناسبی برای زیباتر شدن باشد. مدل های زیادی برای بستن این نوع شال گردن نیز وجود دارد. باما همراه باشید تا انواع مختلف بستن شال  را امتحان کنیم.

بستن شال گردن حریر. سایت نوجوان ها

مدل 1 

شال گردن حریر را  دو مرتبه دور گردنتان بپیچید. سپس کمی شال را آزاد کنید. پس از آن یک گره ساده از رو به دو  لبه ی آویزان شال بزنید .

مدل 2

پارچه ی حریر را مانند مدل قبلی دو مرتبه دور گردن حلقه کنید. سپس دو لبه ی آویزان شال را از بین یکی از حلقه های به وجود آمده، که رو ی سینه قرار می گیرد، به شکلی که لبه ها کنار هم مانند دو خط موازی قرار گیرد رد کنید .

مدل 3

ابتدا ی کار پیچیدن شال را مانندمدل های قبلی تکرار کنید. پس از آن دسته ی آویزان سمت چپ را از زیر حلقه ی رویی شال رد کنید و با لبه ی دوم گره بزنید .

مدل 4

شال  حریر را به صورت ساده دور گردنتان بیندازید. سپس دو  لبه ی آویزان شال را در قسمت پایین با هم یک گره ساده بزنید .

مدل 5

برای این مدل می توانید شال  حریر را دور گردن آزادانه رها کنید و اززیبایی آن به شکل ساده لذت ببرید .

مدل 6

ابتدا به صورت ساده شال حریر را دور گردن بیندازید. سپس دو لبه ی آویزان را که از روی سینه عبور کرده است منظم کنید .پس از آن  کمر بندزینتی را در قسمت کمر لباس و روی لبه های شال گردن  ببندید. 

بستن شال گردن حریر. سایت نوجوان ها

نوع دیگری از بستن شال گردن حریر

 برای این مدل ابتدا شال را دور گردن حلقه کنید به صورتی که یک طرف آن بلندتر باشد . سپس  طرف بلند تر را مجددا دور گردن بپیچید. سپس این لبه را روی شانه ی مخالف به دسته ی دوم گره بزنید. برای زیبا تر شدن شال، لبه های  روی سینه را کاملا باز کرده و مرتب کنید و اززیبایی شال گردن حریرتان لذت ببرید .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
عمو سیبیلو

این مقالات را نیز بخوانید :

 مدل بستن شال با حجاب

بستن شال به شکل امروزی

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *