انیمیشن پاطلایی؛ اولین کارتون فوتبالی برای نوجوانان

فصل اول از مجموعه انیمیشن «پاطلایی» با موضوع فوتبال نوجوانان تولید شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، اسداله دیانتی مدیر استودیو رضوان گفت: انیمیشن «پاطلایی» با موضوع فوتبال نوجوانان ایرانی و با هدف تقویت روحیه جوانمردی و اخلاق ورزشی به عنوان اولین سریال انیمیشن فوتبالی ایرانی تولید شد.

وی تاکید کرد: فصل اول سریال انیمیشن پاطلایی در ۱۳ قسمت ۷ دقیقه ای و در تکنیک سه بعدی تولید شده است.

مدیر استودیو رضوان ادامه داد: پاطلایی داستان تلاش‌های یک نوجوان ایرانی به نام سلمان است؛ که در یکی از تیم‌های فوتبال محلات تهران بازی می‌کند و به دلیل تسلط به زبان پرتغالی و شاگرد اول شدن در کلاس درس، پیشنهاد تدریس زبان فارسی به روبرتو پسر سفیر پرتغال را دریافت می‌کند.

روبرتو به طور اتفاقی در روابط دوستانه خود با سلمان، از وجود جامی تحت عنوان جام محلات تهران با خبر می‌شود و پیشنهاد می‌دهد که تعدادی از فرزندان سفرا و کارکنان سفارتخانه‌ها نیز که اهل بازی فوتبال هستند؛ با تیمی در این مسابقات شرکت کنند.

نهایتا قرار می شود تیم منتخب نوجوانان ایران با تیم منتخب نوجوانان سفارتخانه ها که به نوعی یک تیم منتخب بین المللی و جهانی است؛ مسابقه بدهند. بازی در یک استادیوم بزرگ و با هدف اهدای درآمد فروش بلیط به خیریه برگزار می‌شود. 

دیانتی ادامه داد: در خلال داستان اتفاقاتی می‌افتد که دوستی بین فرهنگ‌ها و ملیت‌ها و روحیه ورزش پهلوانی و اخلاقی را در بین نوجوانان ایرانی و در برخورد آنها با نوجوانان سایر کشورها نشان  می‌دهد.

انیمیشن پاطلایی به کارگردانی نوروز عباسی و تهیه کنندگی اسداله دیانتی در استودیو رضوان تولید شده و مدیریت دوبلاژ این اثر را حجت شوکت با همراهی صداپیشگان سریال دوست داشتنی فوتبالیست ها بر عهده داشته و موسیقی و صداگذاری آن توسط بهزاد مهدی زاده صورت گرفته است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نوجوانی که بعد از معلولیت هنرمند شد

انیمیشن پاطلایی.سایت نوجوان ها (3)

انیمیشن پاطلایی.سایت نوجوان ها (5)

انیمیشن پاطلایی.سایت نوجوان ها (4)

انیمیشن پاطلایی.سایت نوجوان ها (1)

انیمیشن پاطلایی.سایت نوجوان ها (2)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *