, ,
,

کشتی آزاد (2)به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از دهلی نو- ایرنا: تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد اعزامی کشورمان به مسابقات دهلی نو با کسب ۱۴ مدال طلا و نقره قهرمان مسابقات کشتی نوجوانان آسیا شد.

به گزارش از ایرنا، تیم ایران در کشتی فرنگی با ۸۲ امتیاز و کسب یک طلا و شش نقره قهرمان آسیا شد و تیم های قراقستان با ۶۵ و قرقیزستان با ۶۳ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

هم چنین در کشتی آزاد نیز ملی پوشان با ۷۷ امتیاز و کسب ۲ مدال طلا و ۵ نقره قهرمان آسیا شدند و تیم های هندوستان و ازبکستان نیز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در کشتی آزاد امیر پرسته و نعیم حسن زاده به مدال طلا و مهدی عشقی ،امیر حسین کاوسی،مجتبی اصغری،حامد منافیان و ابوالفضل هاشمی به مدال نقره دست یافتند.

هم چنین آرین بابایی در ۶۳ و رضا علی جان زاده در ۵۰ کیلوگرم نیز عنوان پنجم را کسب کردند و حامد رحیمی هیچ امتیازی از این مسابقات به دست نیاورد.

امیر میرزاده در ۱۰۰ کیلوگرم مدال طلا و سعید یوسفی در ۸۵، محسن مرادی ۷۶، شایان عفیفی ۶۹، محمد رضا رستمی ۶۳، امین کاویانی نژاد ۵۸ و پویا دادمرز در ۴۲ کیلوگرم فرنگی به مدال نقره دست یافتند.

به گزارش ایرنا، در مدت ۴ روز برگزاری این مسابقات ایرانیان مقیم دهلی نو با حضور در ورزشگاه ایندریا گاندی ورزشکاران را تشویق کردند.

این دوره از مسابقات با حضور ۱۲ تیم در سالن کشتی ورزشگاه ایندیرا گاندی دهلی نو برگزار شد.

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید