این سر دوش هوشمند از هدر رفتن آب جلوگیری می کند!

سر دوش هوشمند (2)

با گرفتن یک دوش ۱۰ دقیقه‌ای، ۵۰ گالن آب خوراکی هدر می‌رود. می‌توان با کم کردن جریان این میزان را به نصف کاهش داد. اما ابزار های زیادی در این زمنیه وجود دارند که می‌توانند به کاهش مصرف آب کمک کنند. بهترین وسیله، دوش هوشمند Hydrao است که بدون استفاده ار هیچ انرژی در این فرآیند، مصرف آب را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

سر دوش هوشمند (3)

در این سردوش هوشمند، چراغ های LED تعبیه شده است که براساس میزان مصرف آب شما به رنگ های مختلفی در می‌آید برای مثال رنگ سفید برای مصرف ۷ تا ۱۰ گالن است و بیش از این مقدار به رنگ آبی در خواهد آمد. این سر دوش با بلوتوث به دستگاه های اندرویدی و iOS متصل می‌شود.

سر دوش هوشمند (1)

ابزار Hydrao برای هر دوش استانداردی مناسب است و نیازی به باتری ندارد. در عوض یک توربین کوچک در آن به کار برده شده است که از طریق آن انرژی لازم برای چراغ ها و اتصال بلوتوث را فراهم می‌آورد. با این اوصاف، می‎‌توان Hydrao را یک ابزار دوستدار محیط زیست نیز عنوان کرد.

همان طور که گفتیم، این دستگاه قادر است با تلفن های هوشمند جفت شود و با این کار، هر عضو خانواده که از این سر دوش استفاده می‌کنند، می‌توانند پروفایل شخصی خود را داشته باشند و به این وسیله وضعیت مصرف آب خود را مدیریت کنند. همین کار نیز به نوبه‌ خود افراد را به صرفه جویی هرچه بیش تر در مصرف آب تشویق می‌کند.

در نمایشگاه CES 2016، یک نسخه از این سر دوش هوشمند به نمایش درآمد با توجه به تصاویری که منتشر شده است باید به طراحی زیبا و اندازه‌ معقول آن اشاره کرد. این دستگاه، به وسیله چراغ های LED که دارد، در زمان نیاز هشدار هایی را به کاربر  می‌دهد و از همین جهت، یک انتخاب خوب برای کسانی است که نمی‌توانند زمانی که زیر دوش هستند را مدیریت کنند. این دوش با قیمت ۹۹ دلار ارائه می‌شود.

سر دوش هوشمند (1)

gadgetnews.ir

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
آنچه از بستنی نمی دانستید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *