این مرد باعث سکته ی مردم میشود و از آنها پول میگیرد!

 دانستنیها

یکی از حس هایی که در هر کسی وجود دارد ترس است. انسان ها معمولا از موارد مختلفی مانند تاریکی، حیوانات درنده یا حتی یک حرکت ناگهانی می ترسند. دانستنیها-شکلک ترس

ترس بیشتر برای سرگرمی استفاده می شود و کمتر کسی می تواند از آن درآمدزایی کند.

“دیوید جانسون” یک مرد بی خانمان در سانفرانسیسکو  آمریکاست که با تمامی بی خانمان های دنیا فرق دارد. این مرد نزدیک به 30 سال است با ترساندن مردم زندگی می کند و از این راه به شهرت خاصی در شهر رسیده است.
این مرد که به نام مستعار “مرد بوته ای” نیز شناخته می شود در خیابان های سانفرانسیسکو هر عابر پیاده یا توریستی که عبور می کند را می ترساند. او برای ترساندن معمولا یک شیوه همیشگی دارد. جانسون همیشه دو بوته اکالیپتوس دارد که پشت آن ها پنهان شده و ناگهان عابران را می ترساند.

این مرد با هربار ترساندن و خنداندن افراد اطرافش از آنها پول می گیرد و از این راه زندگی می کند. او گفته است درآمد سالانه اش می تواند به 60 هزار دلار که برای یک بی خانمان عددی جالب است ، برسد . تقریبا دو سوم جمعیت این شهر یک بار از حرکات این مرد ترسیده اند که همین باعث شهرتش است. دولت آمریکا نیز با او کاری ندارد و این مرد را یک جاذبه توریستی برای شهر سانفرانسیسکو می داند.

 

 یادداشت سردبیر : با تشکر فراوان از آقای ابوالفضل علیزاده -15ساله از مشهد از اعضای فعال سایت که این مطلب را برای ما ارسال کرده اند.

 

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
۵ ماده غذایی برای شادابی و درخشندگی پوست!

‫1 نظر ارسال شده در “این مرد باعث سکته ی مردم میشود و از آنها پول میگیرد!

  1. فائزه :

    جاذبه ی توریستی کی؟ این سیاه سوخته ؟؟؟
    البته من مخالف نژاد پرستی و عاشق سرخ پوستا و سیاه پوستا هستم البته از نوع باشعورش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *