باران کوثری سر صحنه فیلم با یک جرثقیل تصادف کرد

t باران کوثری سر صحنه فیلم با یک جرثقیل تصادف کرد

باران کوثری

در پی تصادف ماشین باران کوثری که منجر به بستری شدن این بازیگر در بیمارستان شده است، تهیه‌کننده «هفت ماهگی» توضیحاتی داد.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

منصور لشگری قوچانی در گفت‌وگو با ایسنا، تصادف ماشین حامل باران کوثری را در بامداد امروز تایید کرد و گفت: باران کوثری در سر صحنه فیلم برداری فیلم «هفت ماهگی» با یک جرثقیل تصادف کردند که شکر خدا، سرنشینان این خودرو حالشان خوب است ولی باران کوثری باید تا 48 ساعت استراحت مطلق داشته باشند.

او ادامه داد: خدا رو شکر این بازیگر با این‌ که از ناحیه سر و صورت زخمی شده ولی عمیق نبوده و هوشیاری‌اش را حفظ کرده است و صحبت می‌کند. هم‌اکنون تعدادی از بازیگران فیلم به ملاقات‌اش به بیمارستان رفته‌اند.

این تهیه‌کننده در پایان به تقدیر از روحیه این بازیگر پرداخت و گفت: خدا رو شکر باران کوثری روحیه‌اش بسیار خوب است و صبح که تصادف کرده است دائما پیگیر ادامه‌ی فیلم برداری فیلم است. من از او تا این حد که به شغل‌اش اهمیت می‌دهد، متشکرم.

از سوی دیگر مهر سخنان تکمیلی از قول تهیه کننده منتشر کرده است: هم اکنون مادرش در کنار وی است و با این که ما نام بیمارستان را اعلام نکردیم هنرمندان زیادی برای جویا شدن از حال وی به این جا آمده اند که از همه آن ها ممنونیم.

لشکری قوچانی درباره زمان مرخص شدن باران کوثری از بیمارستان نیز توضیح داد: پزشکان فعلا نتیجه ای را اعلام نکرده اند اما وی باید تا ۴۸ ساعت در بخش مراقبت های ویژه استراحت کند و بعد از آن احتمالا به بخش عادی منتقل خواهد شد.

هم چنین به گزارش سینما ژورنال یکی از شاهدان عینی تصادف که مدتی کوتاه بعد از سانحه در محل حاضر شد در گفتگو به سینماژورنال خبر داد که این تصادف نه در جریان فیلم برداری که در جریان عزیمت باران به لوکیشن اصلی فیلم رخ داده است.

باران کوثری با خودروی هیوندای سانتافه خود در حال حرکت به سمت لوکیشن بوده که با یک دستگاه چرثقیل که نبش یک پیچ پارک شده بود تصادف سختی می کند.

این تصادف ضربه شدیدی را به سر باران وارد می کند که البته با حضور به موقع اورژانس و اعزام به بیمارستان، خطر ضربه مغزی رفع می شود. با این حال قسمت جلوی راننده خودروی باران، کاملا مچاله می شود!!!

t باران کوثری سر صحنه فیلم با یک جرثقیل تصادف کرد
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دستاوردهای روزانه یک نوجوان خیلی ردیف (88)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *