, ,
,

کینوکبه گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ کینوک یک بازی پلتفرم یا سکو بازی جدید ایرانی است که به معرفی اقلیم ایران زمین می‌پردازد. بازی رایانه‌ای کینوک با نام لاتین Go Kinok Go از تولیدات جدید بازی سازان ایرانی است که توانسته با رای کاربران سایت استیم، مجوز گرین لایت دریافت کند. پیش از این نیز بازی‌های ایرانی توانسته بودند حاصل دسترنج و زحمتشان را در معرض قضاوت کاربران بین المللی بازی‌های رایانه‌ای بگذارند و البته توفیق‌هایی را در عرصه‌ی بین الملل بدست آورند.

کینوک، نام قناتی در استان چهار محال و بختیاری است و نام شخصیت انتزاعی این بازی نیز از روی آن است. داستان این بازی فانتزی و تخیلی است و کینوک یک موجود خیالی است که قرار است با مهاجمان فضایی زمین مبارزه کند و با پریدن روی سر دشمنان و پشت سر گذاشتن پازل‌های مسیریابی، زمین را از وجود دشمنان پاک کند البته “کینوک” به غیر از پریدن روی سر دشمنان سلاح دیگری هم دارد و آن Bullet Mode است که به کینوک این توانایی را می‌دهد تا با سرعت سرسام آور خود هر آنچه در سر راه دارد از میان برچیند.

سید احمد موسوی مدیر تیم رد کپ در این زمینه گفت: در طول مدت ساخت پروژه کینوک با سازندگان و ناشران بین المللی معروفی در تماس بودیم و نظرات فنی آن ها را در ساخت پروژه مدنظر داشتیم. موسوی ادامه داد: این بازی ایرانی توسط استودیوی کلاه قرمزهای ایرانی طراحی شده و مدت یک سال تولید آن به طول انجامیده و در تابستان عرضه خواهد شد.

 

 

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید