, ,
,

ساعت قالیچه ای (1)

تصور کنید؛ اول صبح، رخت خواب گرم و نرم، محیط سرد خانه و میل شدید به خواب اول صبح، دل کندن از رختخواب را برای هر کسی بسیار مشکل می‌کند! اما این قالیچه‌ مخصوص به استفاده کننده‌اش هرگز اجازه‌ بازگشت به تخت خواب گرم و نرم خود را نمی‌دهد و تا زمانی که از بیدار شدن صاحبش اطمینان کامل نداشته باشد، به زنگ خوردن ادامه می‌دهد.

Winson Tam، فردیست که بیشتر روزها به موقع بیدار نمی‌شد و با فعال کردن قابلیت چرت (Snooze) ساعت خود، تاخیر زیادی در کارش ایجاد می‌شد تا اینکه او به فکر ساخت این ساعت قالیچه‌ای افتاد. Ruggie ساعت مجهز به حسگر فشار است و البته قابلیت اسنوز ندارد! صاحب این ساعت برای قطع کردن آلارم ساعت بایستی به مدت سه ثانیه بر روی آن با هر دو پا بایستد تا حسگرها فعال شوند و از بیدار شدن شما اطمینان یابند.

این ساعت با قیمت ۵۹ دلار در kickstarter قابل خرید است؛ در حالی که خرده فروشی‌ها با قیمت ۹۹ دلار آن را به فروش می‌رسانند.

آیا گاهی دچار چرت بیش از حد (over snooze) می‌شوید؟

carpet-alarm-clock-rug-ruggie-gif-1

Ruggie آمده تا این عادت بد را از شما دور کند.

ساعت قالیچه ای (2)

قرار دادن یک پا برروی آن باعث قطع شدن صدای آلارم نخواهد شد.

carpet-alarm-clock-rug-ruggie-gif-5-620x321

باید با هر دو پا بر روی آن بایستید تا دستگاه متوجه بیداری شما شود و حسگرها آلارم را قطع کنند.

carpet-alarm-clock-rug-ruggie-gif-3-2

گجت نیوز

یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. تارا 5 سال قبل

    البته می شه خیلی سریع هر دو پارو روی این قالیچه بزاریم و بعد دوباره خوابمون رو ادامه بدیم اما یک اپلیکیشن هستش که تا ۱۰ قدم راه نری زنگش قطع نمیشه و موبایل رو هم نمی شه هنگام زنگ زدن اون اپلیکیشن خاموش کرد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید