بد جوری به فیلما و آهنگای کره ای معتاد شدم

پرسش

من هم مثل توام. مامانم خیلی روم حساس شده. عکس آواتارم یکی از خواننده های کره ایه. من چیکار کنم؟ دارم برنامه ریزی میکنم اما نمیشه. تمام تلاش خودمو کردم دیگه بد جوری به فیلما و آهنگا معتاد شدم. مرتبا یواشکی نگاه میکنم چون مامانم خوشش نمیاد. من باید چه کنم؟ دارم تلاش خودمو میکنم. بهم میگه ریاضی حل کن من می خوام کد نویسی یاد بگیرم اما نمیذاره. لطفا کمکم کنید.

پاسخ خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت

دوست خوبم

چون تو هم در ادامه سوال دوستمان این پرسش را مطرح کردی دقیقا همان راه را برای تو هم پیشنهاد میدهم. (من عاشق فیلم ها و خواننده های کره ای شدم به حدی که اگه یه روز اونا رو نبینم دیوونه میشم.) برای اینکه عادت های خودت را کنترل کنی باید بتوانی مطابق برنامه و همان طور که قبلا هم گفتم، کم کم از زمانی که صرف این کار می کنی کم کنی.

در رابطه با خانواده و مادرت که نسبت به رفتارت حساسیت نشان می دهد باید بگویم بدترین کار یواشکی انجام دادن آن کار و نیز گفتگو نکردن با خانواده است.

حتما تو هم زمانی را برای گفتگو با مادر در نظر بگیر و از ایشان بخواه تا پای حرفها و احساس تو بنشیند و در این باره نظر خودشان را بگویند و به تو کمک کنند. در این جلسه باید بتوانی خودت هم راه حل ها و نظراتت را بگویی و به نقطه میانی برسید که همه با آن توافق داشته باشید.

موفق باشی

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
طاقت دوری از معلمم رو ندارم

‫1 نظر ارسال شده در “بد جوری به فیلما و آهنگای کره ای معتاد شدم

  1. hannane :

    هم چین هم یواشکی نگاه نمیکنم مامانم میدونه تو فلشم فیلم کره ای دارم جلوشم نگاه میکردم قبلا همون موقع هم که جلوش نگاه میکردم پشت دیوار قایم میشدم چون خجالت میکشیدم اما الان نمیدونه فیلم کره ای جدید دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *