,

سه پایه عکاسی یکی از وسایل مورد نیاز برای گرفتن عکس های خوب است. سه‌پایه موبايلى كه آموزش مى دهيم به گونه ای طراحی شده است که هم می توانید آن را روی یک بطری و یا مستقیما روی زمین قرار دهید. انعطاف پذیری این پایه باعث می شود که روی سر انواع بطری ها به راحتی قرار گیرد.

هم چنین می توان گوشی را روی این پایه از یک طرف تا ۸/ درجه واز طرف دیگر تا ۱۵/ درجه کج کرد. حتی از این پایه می توان برای دیدن صفحه موبایل نیز استفاده کرد.

سه پایه

ابزار لازم برای ساخت سه پایه عکاسی

دو قطعه از یک صفحه پلاستیکی ضخیم به اندازه 15 × ۵ سانتی متر + ۵ × ۳ سانتی متر. این قطعه پلاستیکی را می توانید از ظرف های پلاستیکی که بدون استفاده هستند ببرید.
چسب برق 
مقداری کش نارک 
قیچی، کاتر و ابزار سورخ کن چرم که معمولا برای سوراخ های کمربند و یا کیف استفاده می شود 

انجام کار 

ابتدا قطعه پلاستیکی را براساس طرح زیر ببرید. برای ایجاد سوراخ ها می توانید از دستگاه سوراخ کن و یا دستگاه دریل استفاده نمایید.

سه پایه

قطعات را به شکل زیر روی کاغذ بگذارید و بعد با احتیاط با کمک کاتر آن ها را جدا کنید.
 

سوراخ ها را نیز انجام دهید و اما دقت کنید در بخشی که باید به شکل لولایی تا بخورد کار را به آرامی انجام دهید تا قطعات نشکند.

سه پایه

حالا بخش هایی را که در تصویر می بینید با نوارچسب برق بپوشانید.

در آخرین مرحله ساخت سه پایه عکاسی کش را از سوراخ ها مانند تصویر عبور دهید و به اندازه ای که به شکل محک روی گوشی شما قرار بگیرد انتهای آن را ببرید و گره بزنید. حالا پایه‌ی ابتکاری شما آماده است و می توانید از آن استفاده کنید.

سه پایه

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید