برج محب؛ بلندترین برج کابل

بلندترین برج کابل

برج محب بلندترین برج کابل Mohib Towers

برج محب یکی از مدرن ترین مجتمع های مسکونی و تجاری است که در مرکزی ترین نقطه شهر کابل قرار دارد. این مجموعه دارای چهار برج مسکونی، یک مرکز خرید، یک هتل پنج ستاره،  بانک بین المللی افغانستان وساختمان های اداری می باشد. برج‌های محب پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین شکل مرکز تجاری و دولتی افغانستان است که در ناحیه نهم کابل در کنار جاده فرودگاه بین‌المللی کابل واقع شده است.

در ادامه می‌توانید برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی‌های بلند ترین برج در شهر کابل  و تصویری از این برج را مشاهده کنید.

مشخصات برج محب

این برج زیبا در ۲۸ طبقه با ۱۲۹ آپارتمان دارای امکانات زیر می باشد:

سیستم برق 24 ساعته که در صورت قطع برق به طور خودکار به ژنراتورهای پروژه متصل می شود، سیستم امنیتی هوشمند و مجهز با بالاترین تکنولوژی امنیتی، سیستم آتش نشانی مرکزی ، فضای  سبز اختصاص داده شده برای ساکنان، پارکینگ اختصاصی با در نظر گرفتن تمام استانداردهای بین المللی،سیستم آسانسور 24 ساعته، سیستم  گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع آپارتمان ها به صورت مرکزی، مسجد،سالن بدنسازی برای زنان و مردان، استخر شنا برای مردان و زنان، سیستم تصفیه آب آشامیدنی ، سیستم تصفیه یا بازیافت فاضلاب، سیستم گاز LPG مرکزی برای پخت و پز  کافی شاپ ویژه ساکنین.

همچنین این مجموعه دارای یک مرکز خرید استاندارد است که متشکل از فروشگاه های معتبر برندهای معروف دنیا، سوپرمارکت، رستوران های مختلف، سینماهای استاندارد و هتل پنج ستاره می باشد.

محب، مرتفع ترین برج کابل

 

شما همچنین می‌توانید درباره  بلندترین برج جهان نیز مطالعه کنید.

منبع 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ورزش دوران کودکی عامل تقویت عضلات و رشد استخوان ها در بزرگسالی

امتیاز به این نوشته

آنچه دیگرانجست و جو کرده اند:

  • https://www nojavanha com/برج-محب؛-بلندترین-برج-کابل/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *