برندگان دانش آموزی انجمن فیزیک ایران در سال ۱۳۹۲

اخبار

انجمن فیزیک ایران، برندگان جوایز دانش آموزی سال 1392 را طی مراسمی در بیست و یکمین گردهمایی دانش آموزی فیزیک ایران معرفی کرد

به گزارش سرویس علمی ایسنا در این مراسم، جایزه «بهترین توجه به جزئیات» به «اعوجاج آب» کار سینا هویدا، پارسا آل حسین و عرشیا تجلیلی از دبیرستان علامه حلی اهدا شد

جایزه «بهترین ارائه» هم به «شبیه سازی حرکت دورانی بدون استفاده از دینامیک حرکت دورانی» اثر امید کریمی از دبیرستان علامه حلی اهدا شد

همچنین پژوهش «تعیین غلظت مواد با استفاده از خاصیت قطبش نور» اثر مریم کباری، نگار یاسایی و سارا یزدان پناه از دبیرستان خرد در این بخش شایسته تقدیر شناخته شد. البته این گروه با طرح «تعیین غلظت مواد با استفاده از خاصیت قطبش نور» جایزه «بهترین به کارگیری ابزار» را نیز کسب کردند و پژوهش «شبیه سازی حرکت دورانی بدون استفاده از دینامیک حرکت دورانی» اثر امید کریمی از دبیرستان علامه حلی در این بخش شایسته تقدیر شناخته شد.

جایزه «بهترین طرح مساله» هم به «عوامل مؤثر بر فرسایش» اثر محدثه سادات میرحسینی و شایسته ساری اصلانی از مجتمع دخترانه غیرانتفاعی بوعلی سینا اهدا شد.

همچنین پژوهش «اعوجاج آب» در این بخش شایسته تقدیر شناخته شد.

انجمن فیزیک ایران هیچ طرحی را شایسته دریافت جایزه «بهترین نتیجه گیری» ندانست ولی پژوهش «تعیین غلظت مواد با استفاده از خاصیت قطبش نور» را در این بخش نیز شایسته تقدیر شناخت.

جایزه «بهترین کار پیشگام» هم به «الگوی ارتعاش اجسام دوبعدی» کار سارا سروش، گلسا منافی، ستاره سردشتی و نغمه یوسفی از دبیرستان خرد اهدا شد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اسید پاشی جدید در تهران

همچنین پژوهش «تأثیر تزریق آب در ارتفاع پرش توپ پینگ پنگ» اثر رها عمرانی و ندا فیضی از راهنمایی فرزانگان در این بخش شایسته تقدیر شناخته شد.

بیست و یکمین گردهمایی دانش آموزی فیزیک ایران از 14 تا 17 شهریورماه در ارومیه برگزار شد.

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *