, ,
,

سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای مرداد ماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. از این رو اهداف و سیاست‌گذاری‌های کلان سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران توسط دبیرخانه این رویداد فرهنگی تشریح شد. خبر دانش آموزی

به گزارش گروه فناوری خبرگزاری دانا(داناخبر) به نقل از بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این بنیاد سومین دوره نمایشگاه بازی های رایانه ای را با توجه به تجربیات برگزاری دو دوره این رویداد و استقبال مخاطبان برگزار می کند.  
این رویداد فرهنگی با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، ترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی های رایانه ای و نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای اسرا (ESRA) برگزار خواهد شد.
همچنین شناخت و حمایت از ظرفیت و استعداد های موجود و نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد فضای رقابت علمی ، فرهنگی- هنری و زمینه سازی برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و دانش آموزان از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای محسوب می شود.
معرفی ایران به عنوان قلب بازی سازی منطقه و توسعه همکاری های بین المللی به ویژه با کشور های اسلامی، ارتقای سطح دانش فنی و تامین امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری تولید در کشور، دیگر اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی را تشکیل می دهد. سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای مرداد ماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید