بستن حجاب روسری

حجاب

حجاب در عین زیبایی ظاهری و آراستگی برای بانوان از دیرباز اهمیت ویژه ای داشته است. با پنهان داشتن زیبایی های ظاهری به ویژه موها، علاوه بر درخشش بیش تر بانوان، به این وسیله می توانید از بسیاری آسیب ها مانند: آلودگی های هوا، نور خورشید و … برای موها نیز پیش گیری کنید. اما این را هم فراموش نکنید که جنس روسری بسیار مهم است چون ساعت های بسیار طولانی با موها در تماس است.

با توجه به این موضوع به روز بودن و تنوع نوع پوشش نیز برای بانوان اهمیت ویژه ای دارد.این موضوع را بخاطر بسپارید که برای شیک پوش بودن و متنوع پوشیدن ، نیازی به تعداد زیادی لباس ندارید. بلکه به خلاقیت نیاز دارید. در این مطلب نمونه ای از خلاقیت پوشیدن روسری آموزش داده شده است.حجاب مانع زیبایی نیست حتی اگر با خلاقیت همراه شود بسیار می تواند به شیک تر شدن و زیباتر به نظر رسیدن کمک هم کند. با همراه شدن با بخش های متنوع  آموزش مد و شیک پوشی؛ می توانید شیوه های متنوعی از بستن شال و روسری را بیاموزید. با ما همراه باشید.    

شیوه کار بستن حجاب روسری

روسری ابریشمی برای این نوع حجاب بهترین گزینه است. چون جلوه بهتری نسبت بقیه جنس روسری ها دارد . بهتر است یک کلاه نخی زیر روسری بپوشید تا هنگام پوشیدن، روسری ثابت باشد. روسری را به شکل یک لا و نیم تا بزنید به طوری که یک مثلث کوچک از روسری تشکیل شود. سپس روسری را روی سر قرار دهید و دو لبه دسته ها را اندازه هم در جلو نگه دارید. یکی از دسته ها را از زیر چانه رد کرده و در کنار شقیقه با سنجاق مخصوص محکم کنید. دسته دوم را به طرف مخالف کشانده و پایین کتف با یک گل سینه متصل کنید. از زیبایی خود لذت ببرید. 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
باز آفرینی و دوباره دیدن

حجاب

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *