, ,
,

%d8%a8%d8%b7%d8%b1%db%8c-%d8%a2%d8%a8-2شما می‌توانید مصرف روزانه آب خود را به آسانی و با استفاده از دات پی گیری کنید. دات یک بطری آب هوشمند است که در مسیر سلامتی شما را همراهی می‌کند. در ادامه ما را همراهی کنید و بیش تر درباره این نوآوری هوشمندانه بدانید.

فکر می‌کنید روزانه به اندازه کافی آب مصرف می‌کنید؟ مصرف کافی آب مسئله‌ای است که باید به صورت جدی به آن فکر کنید و در رعایت آن کوتاهی نکنید.

با وجود بطری دات (Dot) از برند خوش‌آوازه جوزف جوزف، شما می‌توانید با اطمینان از میزان مصرف آب خود مطلع شوید و هم‌زمان از نوشیدن آب لذت ببرید. علاوه بر طراحی شفاف و مینیمال، این بطری یک درب هوشمند هم دارد و با هر جرعه آب که می‌نوشید، بطری میزان آب مصرفی شما را ثبت می‌کند.

ویژگی‌ها و مزایا

حفظ آب کافی در بدن برای حفظ یک زندگی سالم کلیدی است و متاسفانه باید پذیرفت که بسیاری از ما به اندازه کافی آب نمی‌نوشیم. دات (Dot) برای کمک به شما طراحی شده است. با طراحی منحصربه‌فرد «درب ردیابی هیدراتاسیون» بطری دات، پی گیری این که شما روزانه چقدر آب می‌نوشید ممکن شده است.

درب ضد چکه دات آن را برای استفاده در خانه، ورزشگاه با دفتر کار عالی می‌سازد. داشتن دهانه نسبتا بزرگ به این معنا است که دیگر نیاز نیست مانند بطری‌های ورزشی آن را فشار دهید.

ساخته شده از جنس TRITAN مقاوم در برابر ضربه.

دات ظرفیت نگهداری ۶۰۰ میلی‌لیتر آب دارد.

میزان مصرف آب خود را پی گیری کنید

هر بار که دوباره بطری خود را پر و درب آن را محکم می‌کنید، یک نقطه جدید روی درپوش بطری ظاهر می‌شود که برای نشان دادن هر بار خالی شدن کامل بطری تعبیه شده است. هر نقطه به این معنی است که شما یک بطری آب نوشیده‌اید. دات حداکثر تا ۴ نقطه (یا بطری) را روی درب خود نشان می‌دهد؛ یعنی این که ۴ بار و هر بار ۶۰۰ میلی‌لیتر آب نوشیده‌اید. بهترین راه برای پیش‌روی در مسیر هدف: هیدراتاسیون روزانه.

۴ نقطه        ۳ نقطه         ۲ نقطه         ۱ نقطه

۲/۴ لیتر      ۱/۸ لیتر       ۱/۲ لیتر      ۶۰۰ میلی‌لیتر

%d8%a8%d8%b7%d8%b1%db%8c-%d8%a2%d8%a8-1هر بار پس از پر کردن با بستن درب بطری، یک نقطه جدید اضافه می‌شود.

%d8%a8%d8%b7%d8%b1%db%8c-%d8%a2%d8%a8-3قیمت این بطری زیبا از برند جوزف اند جوزف چیزی حدود ۴۰ هزار تومان (۱۲ دلار) است.

کجارو

Tags:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟