بهترین کلاس کنکور آنلاین

بهترین کلاس کنکور آنلاین

 در این مقاله به نقل از خبرنگاران حوزه آموزش ایران به معرفی بهترین کلاسهای کنکور آنلاین در ایران و بررسی مزیت های کلاسهای کنکور آنلاین خواهیم پرداخت.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

پدیده ای نوظهور به نام کلاس کنکور آنلاین ، آموزش، در سالهای اخیر، و سالهای پیش رو را دچار دگرگونی های عظیم نموده است.در این میان موسسات کارنامه خرد و کلاسینو و تاملند به ترتیب از برترین سرویس دهندگان کلاسهای کنکور آنلاین میباشند.

جهت مشاهده مقاله کامل مقایسه بهترین کلاسهای کنکور آنلاین اینجا کلیک نمایید

سایت بهترین های ایران ضمن معرفی به مقایسه خدمات این موسسات برگزار کننده کلاس کنکور آنلاین پرداخته که در ادامه بخش هایی از این مقاله را تقدیم حضورتان خواهیم نمود

الف: کلاس کنکور آنلاین کارنامه خرد

به نقل از سایت بهترین های ایران،کارنامه خرد در رتبه یک برترین خدمت دهندگان کلاسهای کنکور و تقویتی ایران ایستاده است.استفاده از دبیران مشهور کشور در کلیه دروس و نیز ارائه خدمات رفع اشکال و پشتیبانی مناسب و نیز برگزاری کلاسهای کنکور آنلاین در صفحات نمایش بزرگ و استقرار سرور اختصاصی برای پخش و برگزاری کلاسهای آنلاین از اصلی ترین دلایل کسب این رتبه اعلام شده است.

تاملند

 ب: کلاس کنکور تاملند

تاملند به عنوان یکی دیگر از موسسات کلاس کنکور آنلاین نیز خدمات خود را با دبیران مناسب و با استودیویی خوب به مخاطبان خود ارائه میدهد و توجه به تمام گروه های آموزشی همانند هنر و هنرستان از مزیت های رقابتی این موسسه در کلاس کنکور آنلاین خود اعلام گردیده است.

بهترین کلاس کنکور آنلاین

ج: کلاس کنکور کلاسینو

کلاسینو،دیگر موسسه کلاس کنکور آنلاین است که از دبیران قدیمی و با تجربه استفاده می کند.تیم موسسین، این مجموعه را در ادامه و امتداد آموزشگاه راه اندیشه راه اندازی نموده و به نوعی از اولین موسسات برگزاری کلاس کنکور آنلاین می باشد.در ادامه پرسش و پاسخ با چند تن از مخاطبین و دانش آموزان کلاسهای کنکور آنلاین را با هم مرور خواهیم نمود.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نمی توانم هنگام درس خواندن تمرکز کنم؟ | راه های افزایش تمرکز

چرا کلاس کنکور آنلاین را انتخاب کردید؟

مصطفی از دانش آموزان کلاس کنکور آنلاین به خبرنگار ما میگوید،چرا که نه؟ همان ظور که در منزل روی صندلی خود نشسته ام،بدون هیچ خستگی و رفت آمد زائد،از تدریس معلمهای نامبروان استفاده میکنم،نه استرس دیر و زود شدن کلاسها را دارم و نه نگرانی از صبح زود بلند شدن.هروقت که حوصله و آمادگی ذهنی داشته باشم مینشینم پای کامپیوتر و از تدریس های کلاس کنکور آنلاین استفاده میکنم.

هانیه هم که از مخاطبان پرو پاقرص کلاس کنکور آنلاین هست به خبرنگار ما میگوید: ما در شهر خودمان به دبیران خوب دسترسی نداریم و برای استفاده از یک کلاس کنکور خوب باید حدود 100کیلومتر را طی کنم تا به مرکز استان برسم. ولی کلاس کنکور آنلاین باعث شده تا از استادان درجه یک درس هامون را یاد بگیریم.  دیگرنیازی به طی کردن 200 کیلومتر مسافت برای هر روز کلاس ندارم و این زمان ذخیره شده را صرف تست و تمرین بیشتر می کنم. این بزرگترین حسن کلاس کنکور آنلاین است.

محمد حسین هم با آنکه کنکوری نیست و در سال یازدهم تحصیل می کند،به خبرنگار ما میگوید: ما در مدرسه مان فقط در حد کتاب درسی کار می شود و آمادگی کافی برای کنکور پیدا نمی کنیم. ضمنا کلاسهای کنکور و تقویتی هم در نزدیکی ما فقط یک آموزشگاه کنکور وجود دارد که دبیرهایش خیلی حرفه ای نیستند. اما با ثبت نام کردن در کلاس کنکور آنلاین با روشهای تستی آشنا شدم و از دبیرهای خوب و امکانات عالی شهرهای بزرگ استفاده می کنم و این دلیل اصلی من برای انتخاب کلاس کنکور آنلاین است.

بیشتر بخوانید:

بهترین کلاس کنکور آنلاین

کلاس کنکور آنلاین خوب

نقش تجهیزات فنی و استودیوی مجهز در برگزاری کلاس کنکور آنلاین

فناوری همیشه در خط مقدم کمک به روند آموزشی قرار داشته است. کلاس کنکور آنلاین نیز از این قاعده مستثنی نیست. امروزه بسیاری از دانش‌آموزان در سرتاسر دنیا به انواع ابزارهای فناوری هستند. این ابزارها باعث افزایش قابلیت‌ها و توانایی‌های آموزشی داوطلبان کنکور می‌شود. اما نکته قابل تامل این است که روش‌ها و ابزارهای آموزشی چه نقشی در برگزاری کلاس‌های آمادگی کنکور به صورت آنلاین دارند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کارشناس اتاق عمل

ضرورت استفاده از ابزارهای پیشرفته در کلاس کنکور آنلاین

کلاس کنکور آنلاین یک روش آماده‌سازی برای شرکت در آزمون سراسری به‌حساب می‌آید. آزمونی که نقش موثری در آینده شغلی بسیاری از افراد ایفا می‌کند. در سال‌های اخیر به واسطه گسترش اینترنت و فضای مجازی، بستر مناسبی فراهم شده ؛تا افراد بتوانند به‌صورت آنلاین و بدون نیاز به خروج از منزل، در این کلاس‌ها شرکت کنند.

به بیان دیگر کلاس کنکور آنلاین باعث کاهش بسیاری از هزینه‌ها و مشکلات پیش‌روی افراد شده است. اما برای استفاده از این فضا، نیاز به تجهیزات فنی و استودیوی مناسب و مجهز دارید. به‌عبارت دیگر، در صورتی که تجهیزات کافی برای انجام این کار وجود نداشته باشد، امکان برگزاری چنین کلاسی در سطح مطلوب و با بالاترین کیفیت، وجود نخواهد داشت.

این بدان معناست که استاد در زمان برگزاری کلاس کنکور آنلاین، درباره مسائلی چون قطع شدن اینترنت، نبود تجهیزات مناسب مانند تخته و یا ابزارهای نوشتاری، نور کافی و دیگر مسائل مورد نیاز برای داشتن یک کلاس کنکور آنلاین مطلوب، نباید کوچکترین دغدغه‌ای داشته باشد.

این کار باعث می‌شود استاد بدون استرس و نگرانی و با بالاترین میزان آمادگی بتواند موارد آموزشی را به شاگردان خود منتقل کند. به این ترتیب فضای آموزشی به بهترین شکل ممکن به شاگردان کمک خواهد کرد تا موارد درسی را به ذهن بسپارند.

اثرات منفی، نبود تجهیزات فنی در کلاس کنکور آنلاین

یکی از مهم‌ترین مسائل و ضروریات برگزاری یک کلاس آموزشی و کلاس کنکور آنلاین مطلوب و باکیفیت این است که آموزگار و دانش‌آموزان کوچکترین استرسی نداشته باشند تا با خیالی آسوده به کار خود بپردازند. در صورتی که تجهیزات و فضای مناسب برای انجام این کار وجود نداشته باشد، هم معلم و هم شاگردان در کلاس کنکور آنلاین دچار اضطراب و نگرانی در این‌باره خواهند شد که آموزش در کلاس کنکور آنلاین به صورت مناسبی پیش نرود.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
گفتگو با سارا عباسی پژوهشگر و مخترع نوجوان

در عین حال اگر امکان بهره‌گیری از فناوری‌های مناسب برای برگزارکردن کلاس کنکور آنلاین فراهم نشود، طرفین مجبور به لغو یا برگزاری آن به صورت حضوری خواهند بود. این مسئله با توجه به مشکلاتی از قبیل بیماری کرونا یا آنفولانزا، آلودگی هوا و ترافیک در کلان‌شهرها باعث بروز مشکلات بیشتری خواهد شد که این روند، کاهش تمرکز افراد را در پی خواهد داشت.

در نتیجه شرکت در چنین کلاسی بیهوده به نظر می‌رسد. از همین روست که شرایط باید به گونه‌ای فراهم شود تا امکان تهیه تمامی تجهیزات فنی مورد نیاز برای تدریس، به خوبی ایجاد شود.

مخلص کلام:

با تکمیل تکنولوژی، قابلیت‌های آموزشی در کلاس کنکور آنلاین هر روز در حال رشد و تغییر است. می توان گفت اینترنت و فضای مجازی یک کتابخانه الکترونیکی وسیع از اطلاعات به حساب می‌آید. از سوی دیگر، تحقیق و آموزش را می‌توان از طریق یک کلیک با ماوس به دست آورد. با این پیشرفت‌ها، مسئولیت‌های جدیدی بر عهده معلمان گذاشته شده تا بتوانند در کلاس کنکور آنلاین، به بهترین شکل ممکن دانش‌آموز را برای آزمون سراسری آماده کنند.

در عین حال، این امر مستلزم کار سخت و فداکاری است، اما برای یک استاد خوب و  توانا می‌تواند بسیار مفید باشد. از سوی دیگر، برای کسانی که در مورد موفقیت در زمینه آموزش  و کلاس کنکور آنلاین جدی هستند، آگاه بودن از فناوری‌های فعلی و در حال تغییر ضروری است. با تکامل دنیای فناوری، محیط آموزشی، چه در دانشگاه و چه آنلاین، به همان اندازه پیشرفت خواهد کرد.

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *