, ,
,

پرسش

سلام. من دختری ۱۵ساله هستم. به معلم ریاضیم خیلی وابسته شدم. امسال معلمم نیست خیلی ناراحتم حالم خرابه نمی خوام برم مدرسه. چیکار کنم؟ میخوام همش باهاش صحبت کنم. همش فکرم پیش معلممه حتی وقتی میرم بیرون برای گردش هوش و هواسم همش پیش معلممه.

پاسخ خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت

دوست خوبم

احساست کاملا قابل درک هست اما قطعا هر دوستی ای می تواند در ظاهر پایانی داشته باشد مثل همین رابطه شما و معلمت که در واقع تمام نشده اما ظاهرا و فعلا نمی توانی مانند گذشته در کلاس او باشی ولی می توانی همچنان با ایشان ارتباط داشته باشی و از طریق همین دوری، دوستی بیشتر و بهتری را با ایشان بسازی.

ضمن این که با روحیه ای که از خودت نشان داده ای و عاطفه ای که به معلمت داشته ای می توان نتیجه گرفت که با دیگر معلمان و خصوصا با معلم ریاضی باز هم می توانی ارتباط خوبی داشته باشی. دلیل آن کاملا روشن است. تو  به واسطه ارتباط خوب با معلمت در سال گذشته، با درس ریاضی هم ارتباط خوبی برقرار کرده ای و این نشان می دهد که در آینده هم از طریق درس ریاضی با دیگر معلمان این درس رابطه خوبی خواهی داشت.

با خودت این طور مثبت و قدرتمند صحبت کن تا باز هم مدرسه و معلم به رویت لبخند بزنند.

کاربران عزیز 

شما می توانید سؤال خود را در کادر پایین صفحه تایپ نموده و یا از طریق ایمیل [email protected] ارسال بفرمایید.

2 دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. رضا عبدالملکی 4 سال قبل

    با سلام جواب شما در صفحه ی ۸۶ قرآنه. عزت زیاد یا علی

  2. رضا عبدالملکی 4 سال قبل

    با سلام جواب شما در صفحه ی ۸۶ قرآن من توصیه میکنم دنبال دوستی هم جنس و هم سن خودتان باشید من خودم دقیقا حس شما رو داشتم ولی الان رفیق فبریکم خععععععلی با حاله که تو مسابقات کشوری قران کریم پیدا کردم.عزت زیاد یا علی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید