تصاویر روباه برای پس زمینه تلفن همراه، رایانه و تبلت

عکس روباه برای پس زمینه تلفن همراه

روباه ها حیواناتی هستند که زیبایی، پوست و دمشان بلای جانشان شده است. بیش ترین علت شکار این حیوان استفاده از دم نرم و پوست رنگی این حیوان است که در تهیه لباس  استفاده می شود. روباه ها حیواناتی هستند که در همه جای دنیا از قطب گرفته تا استوا پراکنده هستند و به همین علت نیز اندازه و رنگ پوستشان در هر منطقه ای متفاوت است. روباه حیوان کوچکی است که حداکثر طولش به 60 می رسد و تقریبا 12 سال زندگی می کند. در ایران چهار گونه روباه به نام های روباه معمولی، روباه شنی، روباه افغانی و روباه ترکمنی پراکنده اند. معمولا در فرهنگ مردم ایران و در داستان های قدیمی روباه نشانه حیله گری و حقه بازی است. در این داستان ها روباه معمولا خروس، زاغ و … را فریب می دهد.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

مشخصات ظاهری روباه

روباه ها گوش های بزرگ و مثلثی دارند. این گوش‌ها به آن‌ها کمک می‌کنند تا صدای جوندگانی را که  اطرافشان  می‌دوند بشنوند. روباه ها شنوایی استثنایی دارند.حیوان نر را «روباه سگی» می نامند.  روباه یک پستاندار است که در لانه هایی در زمین یا درختان قدیمی زندگی می کنند. یک روباه ماده رئیس است.  روباه ها دارای دم های بلند و پرپشت و صورت های باریک هستند.

روباه ها معده کوچکی دارند، بنابراین هر روزمقدار زیادی غذا می خورند. آنها تقریباً هر چیزی را می خورند. جوندگان غذای مورد علاقه آنها هستند و شکارچیان متخصص موش، خرگوش و سنجاب هستند. آنها همچنین پرندگان، حشرات و مارمولک ها را هم می خورند. اگر این حیوان در نزدیکی مردم زندگی کند، ممکن است میوه ها و توت های باغ ها را نیز بخوردوگهگاه جوجه ها را از مرغداری بدزدد.

اما این روز ها شاید روباه ها هم مثل بسیاری دیگر از حیوانات به مهربانی انسان ها نیاز دارند تا بتوانند زندگی کنند و در چرخه حیات زمین باقی بمانند.مجموعه حاضر تعدادی از تصاویر روباه است که می تواند برای پس زمینه رایانه، تبلت و گوشی همراه شما مورد استفاده قرار گیرد تا همیشه یادمان باشد اگر یکی از گونه های حیوانات مانند روباه از چرخه حیات زمین کم شوند حیات انسان ها نیز به خطر می افتد.

روباه (3)

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
راه اندازی ترجمه همزمان مکالمات تلفنی در اسکایپ

برای دانلود مجموعه تصاویر پس زمینه اینجا را کلیک کنید.

حجم: 7.42 MB

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *