, ,
,

علی ضیا

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از انتخاب؛ سید علی ضیا مجری جوان صدا و سیما که از مجری گری ویژه برنامه های کنکور به تهیه کنندگی در صدا و سیما رسیده، در برنامه زنده تلویزیونی گفت: این روزها هر کس از مادرش قهر می کند خبرنگار می شود.

این مجری که پیش از این لابی بازی را بخشی از کار حرفه ای خود دانسته بود، در برنامه «امشب» گفت: پس از آنکه بسیاری به حرفه خوانندگی روی آوردند، حال به نوعی شده است که هر کس از مادرش قهر می کند خبرنگار می شود زیرا فکر می کنند به تخصص نیاز ندارد.

جالب اینجاست که دلاوری خبرنگار صدا و سیما که مهمان برنامه سید علی ضیا بود در جواب این مجری گفت: ایرادی ندارد هر کس به هر دلیلی وارد حرفه ای شود، مهم آن است آنهایی ماندگار می‌شوند که در کار خود توانمندند.

سید علی ضیا فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد کاشان است. او با برنامه نیم روز و ویتامین سه شناخته شد اما پس از اختلاف نظرش با تهیه کننده از شبکه سه جدا شد.

برچسب ها:
2 دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. giso 5 سال قبل

    موافقم……

  2. یه نفر 5 سال قبل

    این قدر بدم میاد یکی درباره همه چیز اظهار نظر میکنه. زندگیتو بکن چیکار به آمار خبرنگارا داری آخهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید