,
چرتکه

به نقل از روابط عمومی نمایندگی انجمن بین‌المللی گاجما در ایران صبح روز ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۸، اولین دوره از مسابقات ملی محاسبات ذهنی با استفاده از چرتکه با حضور بیش از ۲۵۰ شرکت کننده از سراسر ایران، در سالن همایش های رایزن واقع در نیاوران برگزار خواهد شد و فراگیران در ۶ سطح (طبق استانداردهای انجمن Gajsma) به رقابت خواهند پرداخت.


این انجمن با توجه به تحریمات و فشارهای ظالمانه اخیر آمریکا، ایران را به دلیل وجود پتانسیل‌های علمی به عضویت دائم خود برگزیدند و خواستار استفاده از سطح علمی نخبه‌های ایرانی شدند.


بهنام کشاورز، مدیر عامل موسسه گروه آموزشی ماهران کودک گفت که اولین همایش مشترک موسسه ماهران کودک (ریاست انجمن بین‌المللی گاجما در ایران) و موسسه علمی آموزشی جهش (عضو انجمن بین‌المللی گاجما در ایران) با حضور چرتکه‌آموزان از سراسر ایران برگزار خواهد شد و برگزیدگان این رقابت به مسابقات بین‌المللی محاسبات ذهنی که امسال در دبی برگزار می‌شود، راه خواهند یافت.


کشاورز ادامه داد گروه آموزشی ماهران کودک نماینده انحصاری و ریاست انجمن گاجما در ایران و موسسه علمی آموزشی جهش، به عنوان عضو این انجمن در ایران، سال اوج تحریم ها (سال ۲۰۱۹) برگزیده شدند.


همچنین به گفته خانم زهرا عین‌آبادی مدیر عامل موسسه جهش و دبیر این همایش، نفرات برتر این مسابقات بورسیه مسابقات بین‌المللی دبی ۲۰۱۹ خواهند شد تا با فراگیران دیگر کشورها مانند آمریکا، کانادا، ژاپن، چین و ۱۷ کشور دیگر به رقابت بپردازند.


انجمن گاجما یکی از معتبرترین انجمن های چرتکه جهان است.

 لازم به ذکر است مراسم اختتامیه این جشنواره نیز روز جمعه ۱۴ تیرماه در محل برگزاری مسابقات (نیاوران، مرکز همایش های بین المللی رایزن) برگزار می شود و شرکت در مراسم برای تمامی علاقمندان آزاد می باشد.

 

یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. وحید 1 سال قبل

    اسامی برگزیدگان رو هم به عنوان خبر اعلام می فرمایید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید