,

کاردستی جعبه شکلات از آن کاردستی هایی است که حتما به کارتان می آید. مخصوصا اگر قرار باشد دوستان یا بستگانتان به مهمانی بیایند خوب است یکی از آنها درست کنید و به عنوان وسیله ای تزئینی روی میز قرار بدهید.

شاید فکر کنید برای ساخت این جعبه به وسایل خاصی نیاز دارید. اما شما می توانید با یک بطری نوشابه این جعبه را بسازید. بله، بطری پلاستیکی نوشابه می تواند وسیله خوبی برای ساخت انواع کاردستی های زیبا و مفید باشد. حتی فکرش را هم نمی کنید این جعبه چقدر ی تواند زیبا باشد!

وسایل مورد نیاز

بطری نوشابه

قیچی یا تیغ موکت بری

مقداری روبان پهن

شیوه ساخت کاردستی جعبه شکلات

ابتدا شیشه نوشابه را که قبلا به طور کامل شسته و خشک کرده اید مانند شکل برش بزنید. یعنی ابتدا حدود ۲۰ سانتی متر از انتهای بطری را جدا کنید و سپس لبه ها را با احتیاط با کمک تیغ یا قیچی به شکل هلالی در آورید. سعی کنید برای استفاده از قیچی و تیغ از بزرگ ترها کمک بگیرید. توجه داشته باشید هر چقدر لبه ها صاف تر برش بخورند کار شما زیباتر خواهد شد.

مراحل ساخت کاردستی جعبه شکلات

حالا تقریبا کاردستی جعبه شکلات شما آماده است. بله، به همین سادگی! شکلات ها را درون جعبه بریزید. دو تکه روبان رنگی بردارید و از زیر جعبه به طرف بالا بیاورید. لبه های هلالی را روی هم بگذارید تا در جعبه بسته شود. حالا روبان را گره بزنید و به شکل پاپیون در آورید. از این جعبه برای تزیین اتاقتان نیز می توانید استفاده کنید. همچنین می توانید مقداری مهره یا سنگ های رنگی در آن بریزید و به عنوان وسیله ای تزیینی روی میز بگذارید.

راستی، اگر دوست داشته باشید می توانید با رنگ های ویترای روی جعبه‌تان طرح هایی ظریف و خلوت هم بکشید.

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

برچسب ها:
یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. هانیا 6 سال قبل

    واقعا که ابتکار خوبیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید