زیباترین مدل های عکاسی از جغد باشکوه

عکاسی از جغد باشکوه

عکاسی از پرندگان یکی از کارهای هیجان انگیزی است که هر عکاس می‌تواند آن را تجربه کند. عکاسی از جغد باشکوه نیز می‌تواند یک ایده‌ی جالب برای دوستداران این رشته باشد. اگر شما هم در این زمینه فعالیت دارید و می‌خواهید که عکاسی از جغد باشکوه را تجربه کنید، در ادامه تصاویری برای ایده گرفتن برای شما قرار داده‌ایم.

ایده برای عکاسی از جغد باشکوه

در ادامه تصاویری از زوایای مختلف از این پرنده‌ی باشکوه برای شما قرار داده‌ایم. امیدواریم که از آن لذت ببرید.

جغد باشکوه

 

پیشنهاد می‌کنیم تصاویر مطلب عکاسی از حیوانی نادر را هم ببینید.

 

عکس از جغد باشکوه

 

 

مدل عکاسی از جغد باشکوه

 

پیشنهاد می‌کنیم تصاویر مطلب عکاسی از کفشدوزک را هم ببینید.

 

ایده برای عکاسی از جغد

روش‌هایی برای شکار لحظه‌ها از جغدها

اگر شما هم دوت دارید که از جغدها عکس بگیرید و نتوانستید موقعیت را برای شکار این لحظه فراهم کنید، شاید روش‌های زیر به کارتان بیاید:

  1. استفاده از دوربین: برای گرفتن عکس از جغدها، می‌توانید از یک دوربین حرفه‌ای یا حتی از یک تلفن همراه با دوربین با کیفیت بالا استفاده کنید. بهتر است دوربینی با قدرت زوم مناسب و حسگر عکس‌برداری با کیفیت استفاده کنید.
  2. استفاده از تنظیمات نورپردازی: جغدها بیشتر در شب فعال می‌شوند، بنابراین برای گرفتن عکس از آن‌ها بهتر است در روز وقتی که نور خورشید برتر است، عکس بگیرید. همچنین، می‌توانید از فلاش یا نورپردازی مصنوعی استفاده کنید تا جغدها در شب نیز با نور مناسب مشاهده شوند.
  3. استفاده از تجهیزات حفاظتی: جغدها معمولاً در محیط‌های نامتعارف مانند شبکه‌های برق، شاخه‌های درختان و… ساکن می‌شوند. برای گرفتن عکس از آن‌ها بهتر است از تجهیزات حفاظتی مانند برفک، کاپ سربازی یا یاتاقان استفاده کنید تا خودتان و جغدها را محافظت کنید.
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
توصیه هایی برای افرادی که کف پای صافی دارند!

پیشنهاد می‌کنیم تصاویر مطلب عکاسی از گل ها را هم ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *