, ,
,

woman.nojavanha

یک زن میلیاردر چینی ۱۵ سال است به نظافت خیابان ها مشغول است تا الگوی مناسبی برای فرزندانش باشد. به گزارش ایران ناز همه ما دوست داریم به عنوان والدین بهترین کارها را برای فرزندان خود انجام دهیم  و الگوی مناسبی برای آن ها باشیم و اکثر ما دوست داریم ارزش کار و فعالیت اجتماعی را به کودکان مان بیاموزیم. این کار ساده ای نیست و بسیاری از والدین در انجام آن ناموفق هستند.
 
یک زن چینی به نام یو یوژن خانم میلیاردری است که ثروت فراوانی دارد. او همه ثروتش را با کار و تلاش فراوان به دست آورده است. او صاحب بیش از ۱۷ آپارتمان است اما هنوز هم صبح زود از خواب بیدار می شود تا به تمیز کردن خیابان های شهرش بپردازد. او برای انجام این کار ماهی ۲۳۰ دلار دستمزد می گیرد. وی ۶ روز در هفته ساعت ۳ بامداد بیدار می شود و کارش را شروع می کند در صورتی که هیچ نیاز مادی به این شغل ندارد.
 
او به خبرنگاران گفته است که می خواهم برای دختر و پسرم الگوی مناسبی باشم. وی یک مزرعه دار است که با فروش محصولاتش و سرمایه گذاری کردن در شغل های دیگر بخش اعظم ثروتش را به دست آورده است. پسر او یک راننده است که ماهی ۳۲۰ دلار درآمد دارد و دخترش کارمند یک دفتر تجاری است و ۴۸۰ دلار در ماه حقوق می گیرد.
 
او میگوید مقصودش از این کار و تلاش بی وقفه نشان دادن ارزش کار کردن به بچه هاست. او می تواند در خانه بماند و از ثروتش لذت ببرد اما می گوید این کار کردن  و تلاش است که به زندگی هر انسانی معنا می دهد. وی معتقد است مهم ترین چیزی که باعث موفقیت و پیشرفت او شده است احساس مسئولیت  وی نسبت به زندگی و اطرافیانش است.
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید