خودکاری برای دانش آموزان آینده

دانستنیها

خودکار وسیله ای است که روزانه حداقل یکبار با آن در ارتباط هستیم. همانطور که می دانید تقریبا تمامی خودکارهایی که در دنیا تولید می شوند یکسان هستند و تفاوت آن ها تنها می تواند در نوع شکل ظاهر یا روانی و کندی باشد که خیلی به چشم نخواهد آمد اما خودکار هم به مانند دیگر وسیله ها از قافله پیشرفت عقب نمانده است و آینده ای روشن خواهد داشت.“یبان شین” طراحی است که با ایده گرفتن از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و سیستم های مختلف تکنولوژیک توانسته است خودکاری برای دانش آموزان و مهندسین نسل آینده طراحی کند.

این خودکار می تواند کار همه افرادی که با این وسیله در ارتباط هستند را راحت و آسوده کند.این خودکار دارای کارتریج جوهری خاصی به نام CMYK است که قابلیت تغییر رنگ را در لحظه به نویسنده می دهد. تنها کافی است از طریق حسگرهای روی بدنه رنگ مورد نظر را انتخاب کرده و سپس شروع به یادداشت کنید. این رنگ ها مانند فتوشاپ کاملا قابلیت خصوصی سازی دارند.

بعد از رنگ به سیستم های ارتباطی این خودکار با تبلت ها و کامپیوتر می رسیم. در داخل درب این خودکار سیستم های یو اس بی برای ارتباط با رایانه ، بلوتوث برای ارتباط با خودکار قرار گذاشته شده است. همچنین بر روی درب یک محفظه برای قرار دادن کارت حافظه micro SD نیز قرار دارد. هر بار که خودکار روی کاغذ یا هر سطح دیگری فرود می آید ارتباطی میان آن با درب خودکار برقرار شده و هر نوشته ای که بنویسید یا هر شکلی که روی کاغذ پیاده کنید در حافظه خودکار ذخیره می شود و سپس می توانید به رایانه متصل شده و همان نوشته یا نقاشی ها را ببینید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
لاغری با چای ترش یا چای سبز؟

این خودکار همچنین دارای اندازه های مختلفی در قسمت “سر” است و شما میتوانید میان اندازه های ۰٫۳ و ۰٫۵ و ۳٫۷ انتخاب هایی را داشته باشید. این خودکار می تواند تمام جا مدادی ها را خالی کند زیرا دیگر تنها با یک خودکار همه کارها انجام شدنی است.

دانستنیها

 

دانستنیها

یادداشت سردبیر :

  با تشکر فراوان از آقای محمد امیری از اعضای فعال سایت که این مطلب را برای ما ارسال کرده اند .

امتیاز به این نوشته

‫3 نظر ارسال شده در “خودکاری برای دانش آموزان آینده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *