, ,
,

رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود همه را به فستیوال داب اسمش دعوت کرد.

 رامبد جوان بعد از اتمام سری دوم خندوانه در صفحه اینستاگرام خود دست به اقدام قابل تأملی زده است.

اینستاگرام (1)

اینستاگرام (2)

جوان در صفحه اینستاگرام خود با آپلود ویدئو هایی از طرفدارانش خواسته تا داب اسمش آن را اجرا کرده و بنا به رأی جمع شده (میزان لایک) ویدئو برتر انتخاب شود.

جایزه این عمل آپلود بهترین داب اسمش اجرا شده در صفحه اینستاگرام رامبد جوان است.

رامبد جوان در این پست نوشت: سلام رفقا، نظرتون درباره فستیوال داب اسمش چیه؟ من چند تا فایل صوتی ١٥ ثانیه ای در اختیار شما قرار میدم و شما با خلاقیت خودتون یکی از این فایل هارو انتخاب می کنید و داب اسمش روش اجرا می کنید. سعی می کنم هر روز چند تا از بهترین داب اسمشاتون که قابلیت انتشار در فضای عمومی رو داره روی پیجم بذارم.

گفتنی است؛ داب اسمش یا مد میم در فضای مجازی تقلید از یک ویدئو و اشتراک آن در شبکه های اجتماعی است. اخیرا نیز با بالا گرفتن خلاقیت کاربران در این زمینه نرم افزاری برای گوشی هایی هوشمند طراحی شده است که کاربران می توانند با استفاده از آن ها تصاویر خود را بر روی صدای کلیپ های معروف و یا طنز منتشر شده در شبکه های اجتماعی قرار داده و کلیپ خود را تولید کنند.

می توان تا حد زیادی مقصر اصلی این دسته از سازندگان کلیپ های “meme” را افرادی دانست که ظاهرا به آینده هویت خود در فضای مجازی فکر نمی کنند چرا که هر عکس و فیلمی که در این فضا منتشر می شود دیگر جمع کردن آن دست هیچ احدی نیست و در آینده به عنوان هویت و شخصیت یک فرد در جامعه به راحتی قابل شناسایی است.

باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید