دانش آموز روانسری به رقابت های آسیایی بنگلادش اعزام می شود

football.nojavanha

ثنا صادقی دانش آموز دبیرستان خدیجه کبری(س) و فوتبالیست ارزنده شهرستان روانسر استان کرمانشاه از سوی کادر فنی تیم ملی فوتبال بانوان نوجوان کشور به عنوان یکی از نفرات اعزامی به رقابت های آسیایی بنگلادش معرفی و انتخاب شد.

کادر فنی تیم ملی فوتبال بانوان با اعلام اسامی دختران فوتبالیست زیر 16 سال اعزامی به رقابت های آسیایی در بنگلادش، ثنا صادقی را به عنوان یکی از نفرات اعزامی به رقابت های آسیایی معرفی و انتخاب کرد.
خالد محمدی کارشناس روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان روانسر با اعلام این خبر افزود: این دانش آموز روانسری در تورنمنت فوتبال رده سنی زیر 13 کشورهای آسیایی که اسفند ماه سال 90 در سریلانکا برگزار شد به عنوان یکی از اعضای تیم ملی فوتبال بانوان رده سنی زیر 13 سال کشور انتخاب شد.
محمدی بیان کرد: این دانش آموز روانسری در سال 91 مجدداً به اردوی تیم ملی دختران زیر 14 سال کشور دعوت شده بود و در ترکیب تیم ملی فوتبال بانوان کشور قرار گرفت و در سال های ۹۲ و ۹۳ نیز در اردو های تیم ملی شرکت داشت.
وی افزود: در بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور، ثنا صادقی به همراه سه ورزشکار دیگر روانسری در ترکیب تیم منتخب دانش آموزی استان کرمانشاه با غلبه بر حریفان موفق به کسب قهرمانی کشور شدند.
محمدی اظهار داشت: در این مسابقات کمیته فنی برگزار کننده بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزی ثنا صادقی را به عنوان فنی ترین بازیکن معرفی کرد.

پانا

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
سریع ترین مرد جهان از رقابت های دو ۲۰۰ متر می گوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *