دانلود برنامه بازگردانی فایل‌های پاک شده در اندروید

بازیابی اطلاعات (1)

با استفاده از برنامه‌ Dumpster به راحتی فایل‌های به اشتباه پاک شده را بازگردانی کنید. این برنامه به مانند Recycle Bin در کامپیوتر کار می‌کند.

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ از دست دادن بعضی از فایل های گوش‏‏‏ی برای ما کمی ناراحت کننده است و برای بازیابی فایل از دست رفته کارهای بسیاری را انجام داده اید ولی هرگز موفق به بازگشت آن فایل نشده اید. وقتی یک فایل در کامپیوتر شما به صورت اتفاقی حذف می شود نگران حذف شدن آن عکس یا فایل خود نیستید زیرا می توانید آن را از سطل زباله کامپیوتر خود آن را دوباره بازیابی کنید و فایل را به حالت قبل برگردانید. کاربران اندرویدی می توانند از این پس فایل های حذف شده خود را دوباره بازیابی کنند و اگر به صورت ناخواسته و اتفاقی فایلی حذف شد دیگر نگران نباشند زیرا می توانید فایل یا هر موردی که حذف کرده اید را دوباره بازگردانی کنید. دیگر نیازی نیست حجم اینترنت خود را صرف نرم افزارهای کنید که هیچ کمکی نمی توانند به شما کنند. در ادامه شما کاربران را با نرم افزاری آشنا می کنیم که بسیاری از کاربران از آن استقبال می کنند و مورد نیاز هر کاربری می باشد. نرم افزاری که قصد معرفی آن را داریم بسیار سریع و کاملا رایگان می باشد. عملکرد این نرم افزار شبیه سطل زباله کامپیوتر است که می توانید فایل حذف شده را بازیابی کنید.

این نرم افزار Dumpster نام دارد که کار این نرم افزار شبیه سطل زباله در سیستم عامل ویندوز می باشد. حجم این نرم افزار کم بوده که خود یک نمره مثبت می توان به آن داد. پس از نصب، نرم افزار اقدام به جستجوی فایل های سیستم اندرویدی شما می کند. پس از به پایان رسیدن جستجو گوشی خود را دوباره راه اندازی کنید با این عمل نرم افزار فعال می شود و از این پس با حذف هر نرم افزار یا فایلی می توانید آن را بازیابی کنید و دوباره به حالت اولیه بازگردانید. نرم افزار Dumpster داری 4 منو کشویی می باشد که در بالای صفحه وجود دارد. شما می توانید به بخش های دیگر که هر کدام مجزا هستند وارد شوید که از سمت چپ به راست صفحه نمایش شما مشخص شده است. منوی کشویی اول مربوط به تنظیمات می باشد. منوی کشویی دوم مربوط به بازیابی فایل ها می باشد که مشخص می کند قصد بازیابی تصاویر، موزیک، یا نرم افزار است. منوی سوم مربوط به علامت گذاری به صورت کلی یا به صورت تکی می باشد و منوی آخر مربوط به بازیابی به صورت اندازه، نام فایل، دیتا و دیگر موارد می باشد.

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

بازیابی اطلاعات (2)

بازیابی اطلاعات (1)

بازیابی اطلاعات (3)

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چرا رنگ هواپیماها سفید است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *