دانلود کتاب عصای سحرآمیز از سری کتاب های تن تن

عصای سحرآمیز هشتمین کتاب از مجموعه کتاب های ماجراهای تن تن است. این کتاب نخستین بار در سال ۱۹۳۹ میلادی توسط هرژه نوشته، طراحی و به چاپ رسید.

ماجرا از آنجا شروع می شود که تن تن در پارک کیفی را پیدا می کند و به صاحبش می رساند. اتفاقا صاحب کیف پروفسوری است که عده ای می خواستند او را بربایند اما موفق به این کار نمی شوند. تن تن همراه پرفسور روانه سفر به انگلستان می شود. در راه اتفاقاتی برای آن ها می افتد…

کتاب عصای سحرآمیز  در ایران با این نام شناخته می شود اما نام اصلی کتاب، عصای پادشاه اوتوکار است، خبرنگار جوان به همراه سگ باوفایش میلو، راهی کشور خیالی سیلداویا می شوند. بوردوریایی ها به کمک جاسوسان خود موفق به دزدیدن عصای پادشاه سیلداویا شده، شاه را مجبور به استعفا می نمایند؛ ولی در نهایت تن تن موفق به پس گرداندن عصا به سیلداویا می شود. نام شخصیت منفور و خیانتکار داستان، موستلر که صدراعظم است ولی به شاه خیانت می کند ترکیبی از نام موسولینی و هیتلر است.

دانلود کتاب "عصای سحرآمیز" از سری کتاب های تن تن/عصای سحرآمیز

هرژه، در این کتاب، به صورت طنزآمیزی به نقد سیاست های آلمان نازی به خصوص تصرف اتریش پرداخت. داستان عصای سحرآمیز نیز مانند دیگر کتاب های تن تن، در زمان انتشارش توانست به موفقیت تجاری زیادی دست پیدا کند.

در سال ۱۹۴۷، هرژه به کمک ادگار پی جاکوبز، این کتاب را برای انتشارات کسترمن بازطراحی کرد.

برای اطلاع از ادامه این داستان جالب می توانید کتاب را دانلود کنید.

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

حجم: 16.4 MB

 

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دانلود کتاب امیر ارسلان نامدار

‫1 نظر ارسال شده در “دانلود کتاب عصای سحرآمیز از سری کتاب های تن تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *