,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

اشلین ماراسینو

یک دختر نوجوان آمریکایی، طبق روال هر سال، درسالروز تولد پدرش که چند سال پیش فوت کرده بود نامه ای روی یک بادکنک نوشت و برای وی به بهشت فرستاد و از وی خواست تا نشانه ای برای وی بفرستد و جالب این جاست که وی پاسخ نامه اش را گرفت.

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از پایگاه اینترنتی Huffington Post، پدر اشلین ماراسینو در سال ۲۰۱۰ بر اثر عارضه مغزی فوت کرد و ده سال اول زندگی اشلین را در زندان سپری کرده بود. وی قبل از این که بمیرد فقط یک سال در کنار دخترش زندگی کرده بود.

اشلین هر سال در روز ۶ ژانویه که مصادف با روز تولد پدرش است برای وی روی یک بادکنک یک نامه می نوشت و به آسمان می فرستاد و امسال نیز همین کار را کرد.

وی می گوید: “می توانم از این طریق حرف هایی را که می خواهم به وی بگویم. این کار باعث می شود احساس کنم که وی پیام من را دریافت می کند.”

نامه امسال وی محتوایی عاطفی داشت. وی روی این بادکنک نوشته بود: “این خیلی بد است که تو را هرگز در زندگی ام نداشتم. این منصفانه نیست.  لطفا نشانه ای برای من بفرست. چیزی که به من نشان دهد تو آنجایی. خیلی دلم برایت تنگ شده و می خواهم برگردی.”

این دختر نوجوان این بادکنک را در لس آنجلس به آسمان فرستاد. یک روز بعد خانمی به اسم لیزا سویسلی که مدیر یک رستوران در اوبرن در کالیفرنیاست و با خانه اشلین بیش از ۶۰۰ کیلومتر فاصله داشت این بادکنک را پیدا کرد و نامه روی آن را خواند و تحت تاثیر قرار گرفت. وی سپس با جستجوی نام این دختر، وی را در فیسبوک پیدا کرد و با وی تماس گرفت. سپس لیزا این ماجرا در صفحه ای در فیسبوک مطرح کرد و از دوستان خود و برخی کاربران دیگر دعوت کرد تا برای اشلین بسته های هدیه بفرستند. از آن زمان به بعد سیلی از بسته های هدیه و نامه ها توسط افراد مختلف برای اشلین ارسال شده است.

اشلین معتقد است دریافت این همه پیام محبت آمیز شاید همان نشانه ای است که آرزویش را کرده بود پدرش برایش بفرستد.

 

 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید