ربات های هنرمند

ربات_هاي-موسيقي_دان

ربات های موسیقی دان

شاید تا به حال درباره ربات ها مطالب زیادی خوانده باشید و یا در زندگی خود حتی ربات های بسیاری دیده باشید ولی احتمالا هیچگاه ندیده بودید که ربات ها برای انسان ها موزیک اجرا کنند.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

یک شرکت کره ای مجموعه ای از ربات های موسیقی دان را اختراع کرده و به وسیله آن ها یک کنسرت برای دوستداران هنر و تکنولوژی ترتیب داده بود که در آن لطافت موسیقی و سختی ربات با هم ترکیب شده بود.

این ربات ها قادر به نواختن چندین آلات موسیقی بودند. به این صورت که از قبل برنامه مربوط به آن آلات موسیقی برای آن ربات تعریف شده بود و آن ربات قادر به نواختن می بود.

ربات های موسیقی دان

همچنین در این کنسرت به معرفی این ربات ها و  تکنولوژی جدید برنامه ریزی ربات ها پرداخته شده بود و مقصد آن ها رسیدن به این هدف بود که ربات ها علاوه بر استفاده در کارهای اکتشافی و یا کارهایی که سخت است و بیشتر آن کارها برای انسان سخت و یا غیر قابل انجام دادن است می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. همانگونه که می دانید، از رباتها بیشتر در کارهایی که برای انسان ها خطرناک و یا انجام آنها سخت است استفاده می شود. کارهایی از جمله اکتشافات در سیارات دیگر و یا حمل وسایل سنگین.

t ربات های هنرمند

ربات های موسیقی دان نظرها را برمی‌گردانند

اما این برنامه توانست نظر بسیاری از افراد صاحب نظر را در زمینه ربات تغییر دهد چون موسیقی یکی از لطیف ترین کارهایی است که مستقیما به احساسات انسان ربط دارد. بنابراین شاید بتوان نتیجه گرفت که ربات ها به روزی کل زندگی انسان ها را تسخیر کنند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
انسان ها مدیون این تکنولوژی ها هستند!

شرکت تولید کننده ربات های موسیقی دان علاوه بر اینگونه ربات ها، سال ها مشغول به ساخت ربات های کارگر و همچنین ربات هایی بوده که به عنوان پرستار بچه از آن ها استفاده می شده. همچنین رباتهایی را که در نقش مستخدم فعالیت می کنند تولید کرده است.

ربات های موسیقی دان

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

  • ماشین های خودکار
  • چرا رباتها؟

امتیاز به این نوشته

2 thoughts on “ربات های هنرمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *