,

ربات هاي موسيقي دان

شاید تا به حال درباره ربات ها مطالب زیادی خوانده باشید و یا در زندگی خود حتی ربات های بسياري دیده باشید ولی احتمالا هیچگاه ندیده بودید که ربات ها برای انسان ها موزیک اجرا کنند.

یک شرکت کره ای مجموعه ای از ربات هاي موسيقي دان را اختراع کرده و به وسیله آن ها یک کنسرت برای دوستداران هنر و تکنولوژی ترتیب داده بود که در آن لطافت موسیقی و سختی ربات با هم ترکیب شده بود.

این ربات ها قادر به نواختن چندین آلات موسیقی بودند. به این صورت که از قبل برنامه مربوط به آن آلات موسیقی برای آن ربات تعریف شده بود و آن ربات قادر به نواختن می بود.

ربات هاي موسيقي دان

همچنین در این کنسرت به معرفی این ربات ها و  تکنولوژی جدید برنامه ریزی ربات ها پرداخته شده بود و مقصد آن ها رسیدن به این هدف بود که ربات ها علاوه بر استفاده در کارهای اکتشافی و یا کارهایی که سخت است و بیشتر آن کارها برای انسان سخت و یا غیر قابل انجام دادن است می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. همانگونه که می دانید، از رباتها بيشتر در کارهایی که برای انسان ها خطرناک و یا انجام آنها سخت است استفاده می شود. كارهايي از جمله اکتشافات در سیارات دیگر و یا حمل وسایل سنگین.

ربات هاي موسيقي دان نظرها را برمي‌گردانند

اما این برنامه توانست نظر بسیاری از افراد صاحب نظر را در زمینه ربات تغيير دهد چون موسیقی یکی از لطیف ترین کارهایی است که مستقیما به احساسات انسان ربط دارد. بنابراین شايد بتوان نتیجه گرفت که ربات ها به روزي کل زندگی انسان ها را تسخیر کنند.

شرکت تولید کننده ربات هاي موسيقي دان علاوه بر اینگونه ربات ها، سال ها مشغول به ساخت ربات های کارگر و همچنین ربات هایی بوده که به عنوان پرستار بچه از آن ها استفاده مي شده. همچنین رباتهایی را که در نقش مستخدم فعاليت مي كنند توليد كرده است.

ربات هاي موسيقي دان

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

برچسب ها:
2 دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. zahravalipour 7 سال قبل

    خیلی جالبه !خوشم اومد!!!!!!!!!

  2. محمد 7 سال قبل

    باور نکردنی هنگ کردم ! ! ! ! ! ! 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید