ربات پیشخدمت در رستوران ها

ربات پیشخدمت در رستوران ها

آیا تا به حال به رستورانی رفته اید که مستخدم آن یک ربات باشد؟ در ایران که من چنین رستورانی را سراغ ندارم شما چطور ؟ رستورانی در کشور چین وجود دارد که توسط ربات ها اداره می شود و مردم هم بسیار لذت می برند که در این رستوران غذا بخورند و همچنین با ربات ها نیز گپی بزنند اما این گپ به صورت حرف زدن نیست بلکه به این صورت است که ربات پیشخدمت در ابتدای کار که مردم به رستوران وارد می شوند به آن ها خوش آمد می گوید و همچنین در تمام مدتی که در رستوران هستند از آن ها پذیرایی می کند.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

ربات پیشخدمت در رستوران ها

روند کاری این رستوران بدین صورت است که ربات پیشخدمت همیشه مقابل درب ورودی قرار دارد و زمانی که مشتری وارد رستوران می شود او را به میز خالی راهنمایی می کند. این ربات ها  طراحی شده اند تا در مسیری مشخص حرکت کنند.  همچنین وقتی در سر میزی قرار می گیرند و افرادی را تشخیص می دهند اجازه نمی دهند فرد دیگری در آن محل قرار گیرد .

ربات پیشخدمت در رستوران ها

یک سری از این ربات ها به عنوان کارگران یا پیشخدمت های سالن کار می کنند که غذا را برای مردم به سر میزشان می برند. این ربات ها نیز مانند قبلی ها در مسیر تعیین شده حرکت می کنند و کارشان بدین صورت است که فرد منوی غذایی خود را با فشردن دکمه های مربوطه به ربات اعلام می کند و پس از آماده شدن غذا آن را به سر میز می آورند؛ یعنی در همان مسیر قرار می گیرند و در سر میزها چند لحظه می ایستند که اگر غذا برای آن ها باشد آن را بر دارند و اگر نباشد بعد از چند لحظه حرکت می کند اما اگر غذا مربوط به آن ها باشد با بر داشتن اولی تا آخرین غذا در همان مکان منتظر می ماند .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
انواع جمله سازی با ساده برای کلاس اول

ربات پیشخدمت در رستوران ها

در این رستوران که مدت زیادی از باز گشایی آن نمی گذرد اما بسیار معروف شده است و حتی می توان گفت که به یک رستوران بین المللی تبدیل شده است، فقط یک ربات مشغول به آشپزی می باشد؛ به این ترتیب که دستور یک سری از غذاهای چینی را که مردم به آن بسیار علاقه دارند به آن ربات داده اند و او این غذا ها را آماده می کند.

ربات پیشخدمت در رستوران ها

ربات معلم آیا در آینده جایگزین معلمان خواهد شد؟

2.9/5 - (21 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *