رنگ شانس ماه تولد شما چیست؟

همانطور که ستاره شناسان چینی می‌گویند، سال ۲۰۱۹ سال سگ است و آن را سالی پر از اتفاقات خوب برای متولدین تمام ماه‌های سال وعده داده اند. قبل از هر چیز اجازه دهید یک سوال از شما بپرسم. وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید چه چیزی بیشتر نظرتان را جلب می‌کند نور خورشید یا رنگ‌های اطرافتان؟

هر کجا که باشید اگر رنگ‌های دنیای اطرافتان را ببینید آدم خوش شانسی هستید. هر رنگی انرژی خاص خودش را دارد و به قدری قوی است که می‌تواند به انرژی‌های اطرافمان نفوذ کند. اگر می‌خواهید بدانید رنگ شانس ماه تولدتان چیست ادامه مطلب را بخوانید.

رنگ شانس متولد فروردین

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (1)

سیاره متولد فروردین مریخ است، اما عناصر زمینی تاثیر بیشتری در طالع متولد فروردین دارند؛ بنابراین بهتر است تا جایی که می‌توانید از رنگ‌های قرمز اجتناب کنید و به جای آن از رنگ هایی، چون سفید، سبز لیمویی و یا سبز زمردی که رنگ‌های شانس تان هستند استفاده کنید.

رنگ شانس متولد اردیبهشت

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (2)

سیاره متولد اردیبهشت ونوس است و رنگ‌های سبز و قرمز رنگ‌های شانس ماه تولد شماست. این رنگ‌ها را در مناسبت‌های مهم بپوشید و تاثیر آن را با چشم‌های خودتان ببینید.

رنگ شانس متولد خرداد

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (3)

سیاره متولد ماه خرداد عطارد است و رنگ‌های سفید و خاکستری روشن و گاهی اوقات هم رنگ سبز رنگ‌های شانس شماست.

رنگ شانس متولد تیر

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (4)

سیاره متولدین تیر کره ماه است. متولد تیر تحت تاثیر رنگ هایی، چون آبی فیروزه‌ای و قرمز قرار می‌گیرند. به علاوه رنگ هایی، چون سفید و سبز و آبی روشن نیز رنگ‌های متناسب با متولدین تیر است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
۱۲غذای چربی سوز

رنگ شانس متولد مرداد

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (5)

شخصیت شما توسط خدای خورشید حکمرانی می‌شود و رنگ‌هایی قوی مثل سفید و طلایی بهترین اتفاقات را به زندگی شما در سال جدید خواهند آورد. به علاوه رنگ‌های سبز روشن و مسی نیز می‌توانند برای شما رنگ‌های شانس باشند.

رنگ شانس متولد شهریور

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (6)

متولد ماه شهریور شدیدا تحت تاثیر سیاره عطارد است و رنگ‌های شانس او رنگ‌های سبز فیروزه‌ای و سبزآبی است. اگر می‌خواهید با اتفاقات مطلوبی در زندگی تان برسید چهارشنبه‌ها انواع طیف‌های سبز بپوشید.

رنگ شانس متولد مهر

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (7)

سیاره متولد ماه مهر ونوس است و تحت تاثیر رنگ‌های سفید، سبز و آبی قرار دارد. برای رسیدن به روز‌های مطلوب‌تر جمعه‌ها سراغ رنگ کرمی بروید.

رنگ شانس متولد آبان

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (8)

رنگ متولد ماه آبان یا سفید است یا سیاه، اما رنگ شانس ثابت شده برای متولدین این ماه رنگ‌های سفید و آبی است.

رنگ شانس متولد آذر

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (9)

سیاره حاکم بر متولد ماه آذر سیاره مشتری است و برای امسال رنگ‌های خاکی، سبز، نارنجی مایل به قرمز رنگ‌های شانس یک آذری است. استفاده از رنگ زرد در روز‌های سه شنبه نتایج مثبتی در زندگی متولد آذر خواهد داشت.

رنگ شانس متولد دی

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (10)

سیاره متولد دی زحل است و رنگ‌های سبز، آبی و رنگ چوب رنگ‌های شانس اوست. با پوشیدن رنگ مشکی در روز‌های شنبه شانس بیشتری را به زندگی تان دعوت خواهید کرد.

رنگ شانس متولد بهمن

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (11)

رنگ‌های قرمز، سبز و آبی آسمانی رنگ‌های شانس متولدین بهمن هستند و با پوشیدن رنگ‌های بنفش و آبی در روز‌های شنبه شانس بیشتری را به زندگی خود دعوت خواهید کرد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
طالع رنگی هفته ۲۶ آبان تا ۲ آذر 97

رنگ شانس متولد اسفند

رنگ ماه تولد.سایت نوجوان ها (12)

یک متولد اسفند باید تا جایی که می‌تواند رنگ سبز و طیف‌های مختلف آن را از خودش دور نکند. یا دور و بر خود رنگ سبز داشته باشید یا لباس‌های رنگ سبز بپوشید. پنجشنبه‌ها رنگ زرد ملایم بپوشید.

وب سایت بدونیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *