زیبایی شگفت انگیز فصل پاییز در ژاپن

پاییز ژاپن

رنگ های دیدنی درفصل پاییز  ژاپن

ژاپن به خاطر چهار فصل متمایز و نفس گیرش مشهور است و بسیاری از بازدیدکنندگان این کشور اغلب پاییز ژاپنی را زیباترین فصل می دانند. با کاهش دما پس از تابستان سوزان، رنگ برگ ها به رنگهای نارنجی، قرمز، زرد و قهوه ای تغییر می کند. این شاخ و برگ های پاییزی منظره ای باشکوه ایجاد می کنند که برای قرن ها الهام بخش هنرمندان و شاعران بوده است.

در ژاپن به این پدیده طبیعی کویو یا مومیجی (به معنی برگ های قرمز) می گویند . فعالیت جست‌وجوی برجسته‌ترین این برگ ها به نام مومیجیگاری (شکار برگ قرمز) شناخته می‌شود. قرن‌ها در ژاپن این کار رایج بوده است و اکنون یکی از جذابیت‌های مهم برای گردشگران است.

پاییز برگ ها در ژاپن به دلیل دما، ارتفاع و عرض جغرافیایی متفاوت است و بهترین زمان برای تجربه این پدیده هر سال متفاوت است. به طور کلی، فصل شاخ و برگ های پاییزی از اواسط سپتامبر در جزیره هوکایدو، شمالی ترین جزیره آغاز می شود.

در پاییز دما می تواند از 7 درجه سانتیگراد تا 28 درجه سانتیگراد در ماه های سپتامبر، اکتبر و نوامبر متغیر باشد.  دمای هوا درماه های پاییز در ژاپن  دلپذیر است. هوا خیلی سرد یا خیلی گرم نیست . بسیاری از گردشگران نمی دانند که در ژاپن در پاییز چه بپوشند در جواب باید گفت  می توانید آستین کوتاه بپوشید زیرا بعدازظهرهای گرمی خواهد بود. اما یک ژاکت کش باف پشمی سبک یا یک تی شرت آستین بلند در طول عصرها به همراه داشته باشید زیرا هوا سرد می شود.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
خلاقیت در طراحی وان سنگی

عجایب پاییز ژاپن

درختان گیلاس معمولا بهار (از ماه مارس تا می) شکوفه می دهند، اما درختان گیلاس در ابرا (Obara) در سال دو بار شکوفه می دهند. یک بار در فصل بهار و یک بار در فصل پاییز. این صحنه ای شگفت انگیز است که در آن می توان رنگ های زیبای پاییز و بهار را همزمان دید. تصاویر زیر شما را دنیای عجیب شکوفه ها در پاییز می برد.

 

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (3)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (1)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (2)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (5)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (6)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (9)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (7)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (11)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (10)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (8)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (13)

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (14)

فصل دیدنی ژاپن

گزدشگری ژاپن

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (16)

طبیعت زیبا

پاییز در ژاپن.سایت نوجوان ها (20)

شکوه پاییزی

درختان پاییزی

 

بکگراند پاییزی برای گوشی 

کاردستی فانوس پاییزی/فیلم آموزشی

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *