ساختمان های مینیاتوری بی نظیر

ساخت ماکت و نسخه های مینیاتوری از ساختمان های شهری یکی از جذاب ترین و زیباترین کارهایی است که هنرمندان می توانند انجام دهند؛ تصور کنید یک هنرمندِ توانا، یکی از ساختمان های مشهور شهر شما را با جزئیات کامل و به همان رنگ و شکل و فقط در اندازه ای بسیار کوچک تر بسازد. بدون شک، دیدن این نسخه مینیاتوری هیجان زده تان خواهد کرد.

این دقیقا کاری است که «جاشوآ اسمیت» انجام می دهد. این هنرمند ماهر و مشهور، ساختمان های قدیمی که دیگر موردتوجه مردم قرار ندارند را با ریزترین جزئیات ممکن و به صورت مینیاتوری بازسازی می کند.

آثار جاشوآ حتی گرافیتی، سطل زباله، پوسترهای روی دیوار و لکه ها و پوسیدگی های نسخه واقعی ساختمان را نیز در خود دارند و همین جزئیات موجب شده تا آثارش بی نظیر و منحصر به فرد به نظر برسند.

وبسایت روزیاتو – فروغ بیداری

ساختمان مینیاتوری (1) ساختمان مینیاتوری (2) ساختمان مینیاتوری (3) ساختمان مینیاتوری (4) ساختمان مینیاتوری (5) ساختمان مینیاتوری (6) ساختمان مینیاتوری (7) ساختمان مینیاتوری (8) ساختمان مینیاتوری (9) ساختمان مینیاتوری (10) ساختمان مینیاتوری (11) ساختمان مینیاتوری (12) ساختمان مینیاتوری (13) ساختمان مینیاتوری (14)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *