کاردستی ساخت جعبه خیاطی

جعبه خیاطی

جعبه خیاطی ، در خانه بسیار مورد نیاز است . می توانید وسایلی مانند نخ، سوزن ، متر خیاطی ، قیچی و دیگر ابزارتان را در این جعبه بگذارید . چه بهتر که این جعبه دست ساز خودتان باشد.  با دنبال کردن مراحل زیر جعبه خیاطی برای خودتان بسازید .

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

مواد مورد نیاز:

  • جعبه کفش خالی
  • نخ یا طناب  برای دسته جعبه
  • جعبه های کوچک با هر اندازه
  • چسب
  • قیچی و پانچ
  • کاغذهای رنگی

مرحله 1:

کاغذ های رنگی را به تکه های کوچک برش دهید. کاغذهای مختلف آن را با قلم مو آغشته به چسب کرده و به صورت نامنظم روی سطح بیرونی جعبه کفش بچسبانید. کاررا ادامه دهید  تا بدنه ی جعبه کفش کاملا پوشانده شود . سپس  جعبه را در جایی ثابت قرار دهید تا کاملا خشک شود.جعبه خیاطی و چسباندن کاغذ

مرحله 2:

چند جعبه ی کوچک تر به اندازه ای که داخل جعبه بزرگ تر قرار بگیرد ، رنگ آمیزی کنید . اگر چنین جعبه هایی را پیدا نکردید ، می توانید با مقوا برای خودتان بسازید .

پس از خشک شدن بدنه ی اصلی جعبه  ، کف  جعبه های کوچکتر را که در اندازه های مختلف آماده کردید به چسب  آغشته کنید و به صورت دل خواه در جعبه اصلی قراردهید.

 با این کار جعبه ی خیاطی را تقسیم بندی کرده اید تا  برای نخ و سوزن و انگشت دانه و سایر لوازم خیاطی مناسبی داشته باشید.t کاردستی ساخت جعبه خیاطی

مرحله 3: 

2 سانتی متر پایین تر از لبه جعبه  با خودکار علامت بگذارید . سپس  به وسیله پانچ سوراخی رادرست کنید . 5 سانت از سوراخ اول  فاصله  بگیرید و سوراخ دوم را ایجاد کنید . سپس نخ یا طناب یا روبانی  به طول 10 سانت  از سوراخ ها رد کنید و به وسیله یک گره در پشت جعبه آن را محکم کنید تا دسته های جعبه خیاطی درست شود . با این کار مرحله پایانی ساخت  جعبه خیاطی به اتمام می رسد و جعبه شما برای هدیه به مادرتان آماده است .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی جای لوازم نقاشی

 t کاردستی ساخت جعبه خیاطی

جعبه خیاطی آماده شده

کاردستی جای وسایل خیاطی

3/5 - (1 امتیاز)

6 thoughts on “کاردستی ساخت جعبه خیاطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *